13 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorDoğa SporlarıYENİŞEHİR TRİATLON, 16-17 NİSAN’DA YAPILACAK

YENİŞEHİR TRİATLON, 16-17 NİSAN’DA YAPILACAK

Oral B ana sponsorluğunda, Türkiye Triatlon Federasyonu ve Yenişehir Belediyesi’nin iş birliği ile Yaş Grupları Yenişehir Triatlon Türkiye Kupası ve Paratriatlon Yenişehir Triatlon Türkiye Kupası 16-17 Nisan 2022 tarihlerinde Mersin’de gerçekleşecek.

Oral B ana sponsorluğunda, Türkiye Triatlon Federasyonu ve Yenişehir Belediyesi’nin iş birliği ile Yaş Grupları, Türkiye Kupası ve Paratriatlon Yenişehir Triatlon Türkiye Kupası 16-17 Nisan 2022 tarihlerinde Mersin’de gerçekleşecek.

Yenişehir Triatlonu ‘‘Gücüne Güç Kat’’ mottosu ile gerçekleşecek. Yenişehir Triatlonu; Yaş Grupları Sprint Mesafe, Paratriatlon ve Yaş Grupları Standart Mesafe kategorilerinden oluşacak. Yaş Grupları Sprint Mesafe ve Paratriatlon kategorilerindeki sporcular; 750m Yüzme, 20km Bisiklet ve 5km Koşu parkurlarında mücadele edecek. Yaş Grupları Standart Mesafe kategorisindeki sporcular ise 1.5km Yüzme, 39.5km Bisiklet ve 10km Koşu parkurlarında yarışacak.

16-17 Nisan 2022 tarihlerinde yapılacak olan Yenişehir Triatlonu’na 170 lisanlı sporcu katılacak. Oral B ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Yenişehir Triatlonu; Yarışma Dünya Triatlon Birliği’nin belirlediği pandemi şartlarındaki yarışma kuralları ve Türkiye Triatlon Federasyonu Yarışma Yönergesi hükümlerine göre yürütülecek.

https://triathlonyenisehir.com/

Yenişehir Triatlonu

Dünyanın en güzel kentlerinden biri olan Mersin Yenişehir’imizde düzenleyeceğimiz triatlon yarışlarına sayılı günler kaldı.

Bu harika organizasyonla muhteşem sporcuları ağırlayacağımız için hepimiz çok heyecanlıyız.

Yenişehir’in spora olan tutkusu ve sporun birleştirici gücü ile; mücadele ve eğlence dolu iki gün geçireceğiz.

Sporcular Yenişehir’in güzel havası eşliğinde, Akdeniz’in mavi sularında yüzecek, palmiyeler altında bisiklet sürecek ve göz alıcı sahilde koşacak.

Yenişehir Triatlonu inanıyoruz ki triatletler ve sporseverler için unutulmaz bir deneyim olacak.

Biz hazırız, 16-17 Nisan’da Mersin Yenişehir’de buluşmak üzere…

Tahtalı Run to Sky’a Corendon Airlines’tan Büyük Destek

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments