test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorOutdoor Ürün & EkipmanlarYeni Nesil Akıllı Termoslar

Yeni Nesil Akıllı Termoslar

Özellikle kampta, karavanda, piknikte, uzun yolda en büyük yardımcılarımızdan biri olan termoslar artık akıllı olarak üretiliyor.

Akıllı Termoslar, özellikle kampta, karavanda, piknikte, uzun yolda en büyük yardımcılarımızdan biri olan termoslar artık akıllı olarak üretiliyor.

Yeni nesil akıllı termoslar ile bir termostan beklentiniz artık yalıtım, sızdırmazlık, iç malzeme kalitesinden daha fazlası olacak.

Led göstergeli, bluetooth ve cep telefonu bağlantılı olarak kullanabileceğiniz akıllı termoslar sayesinde termosunuzun sıcaklığını anbean görmek, termosun sıcaklığını ayarlamak hatta ısıtma sağlamak bile mümkün.

Bu yazımızla siz okuyucularımız için akıllı termos dünyasına bir göz atmak istedik.

 

MARKA: Huawei

Malzeme : Paslanmaz çelik

Renk       : Beyaz

Kapasite  : 316 ml

Menşei     : Çin

Cep telefonu uygulaması ile kontrol edilebilen Huawei akıllı termos içindekilerin sıcaklığını 12 saate kadar muhafaza edebiliyor. Huawei akıllı termosun ayrıca sıcaklık ve kullanıcısının adı gibi bilgilerin görüntülenebildiği led bilgi ekranı, su içmeyi hatırlatıcı zamanlayıcısı ve içerisindeki suyun saflığını ölçebilme özellikleri bulunuyor. Kablosuz şarj edilebilen ve şarjı 30 güne kadar dayanabilen bu termosun satışının şu an sadece Çin’de olduğunu son bir not olarak ekleyelim.

 

 

 

MARKA: Daway Vacuum

Malzeme : 18/8 paslanmaz çelik

Renk       : Siyah

Kapasite  : 500 ml

Menşei    : Amerika

Çevre dostu malzemeden üretilen ve Amerika İlaç ve Gıda Dairesi (FDA) tarafından onaylı Daway Vacuum akıllı termos çift kat yalıtımı sayesinde dışına ısı vermiyor. 24 saat soğuk ve 12 saat sıcak tutma özelliğine sahip Daway Vacuum zamanlayıcı özelliği sayesinde 2 saatte bir size su içmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Üstelik 1,5 saatlik bir şarj ile 30 güne kadar çalışabiliyor.

 

 

 

MARKA:  Daphnela

Malzeme : Paslanmaz çelik

Renk       : Siyah

Kapasite  : 500 ml

Menşei    : Çin

Çay demlemek için su ve çayınızı ayırmayı sağlayan bir çay filtresi ile birlikte gelen Daphnela akıllı termosun Türkiye’de satışı da mevcut. 24 saat soğuk ve 12 saat sıcak tutma özelliğine sahip Daphnela termosun led sıcaklık göstergesi 80 bin dokunuşa kadar dayanıyor. Daphnela markasının ayrıca farklı kapasite ve dayanıklılıkta modelleri de mevcut.

 

 

MARKA: Cauldryn

Renk       : Siyah

Hacim     : 473 ml

Menşei    : Amerika

Cep telefonunuza indirdiğiniz bir uygulama sayesinde sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz Cauldryn akıllı termoslar, içindekini 10 saate kadar mükemmel ısıda tutuyor. Cauldryn akıllı termoslar şarj edilebilir özelliğinin yanında zamanlayıcısı sayesinde su içmeyi hatırlamanızı da sağlıyor.

 

 

 

MARKA: Ember

Malzeme : Paslanmaz çelik

Renk       : Siyah

Kapasite  : 355 ml

Ağırlık     : 1.09 kg

Menşei    : Amerika

Üzerinde bulunan “+” ve “–” tuşları sayesinde sıcaklığı artırıp azaltabildiğiniz Ember akıllı termoslar, tek şarj ile gün boyu içeceğinizi sıcak tutmanızı sağlıyor. Kupa boşken veya 2 saat kullanılmadığında otomatik olarak uyku moduna giren Ember akıllı termos sıvı hareketi ile normal moda geçiyor.

 

 

 

MARKA: Mirabile Dictu

Malzeme : Paslanmaz çelik

Renk       : Siyah / Beyaz

Kapasite  : 500 ml

Ağırlık     : 0.28 kg

Sıcaklık göstergeli Mirabile Dictu akıllı termos, 1 adet lityum pil ile çalışıyor ve pil değiştirmeden 80 bin dokunuşa kadar içindeki suyun sıcaklığını gösterebiliyor. 12 saat soğuk, 24 saat sıcak tutma özelliğine sahip Mirabile Dictu, kolayca yıkanabiliyor.

 

Kamp İçin Mat Seçimi

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments