test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Yelkenli Tatili

Ailenizle birlikte bir yelkenli tatili mümkün! Yelkenciliği basitleştirerek özgürlük hissini konforla buluşturmak üzere yola çıkan dünyaca ünlü YYachts tekneleri, geniş gövde ve iç hacmi, kullanışlı dış alanları ve sıcak iç dizaynı ile ailenizle birlikte bir yelkenli tatilini mümkün kılıyor. Ev konforunda lüks bir yelkenli deneyimi sunarak özellikle kadın kullanıcıların gönlünü fetheden YYachts modelleri, olağanüstü İtalyan tasarımı ve sadeliğiyle ünlü İskandinav tarzıyla ise kendine hayran bırakıyor. 

Ailenizle birlikte bir yelkenli tatili mümkün!

Yelkenciliği basitleştirerek özgürlük hissini konforla buluşturmak üzere yola çıkan dünyaca ünlü YYachts tekneleri, geniş gövde ve iç hacmi, kullanışlı dış alanları ve sıcak iç dizaynı ile ailenizle birlikte bir yelkenli tatilini mümkün kılıyor. Ev konforunda lüks bir yelkenli deneyimi sunarak özellikle kadın kullanıcıların gönlünü fetheden YYachts modelleri, olağanüstü İtalyan tasarımı ve sadeliğiyle ünlü İskandinav tarzıyla ise kendine hayran bırakıyor.

Ev Konforunda Bir Yelkenli Tatili: YYachts 

Ünlü Alman yelken yarışçısı Michael Schmidt’in kurucusu olduğu YYachts, yalnızca lüks bir yatın sağlayabileceği en üst düzeyde rahatlığı sağlayan yelkenli modelleri ile kadın kullanıcılarının gönlünü fethediyor. Geniş gövde ve iç hacmi ile ev konforu yaşatan lüks yelkenliler, kullanışlı dış alanları ve sıcak iç dizaynı ile bir yelkenliden çok daha fazlasını sunuyor. Son teknolojiyle donatılmış mükemmel Alman mühendisliğinin eseri olan YYachts modelleri, olağanüstü İtalyan tasarımı ve sadeliğiyle ünlü İskandinav tarzıyla ise kendine hayran bırakıyor.

Ailenizle birlikte bir yelkenli tatili mümkün!
Ailenizle birlikte bir yelkenli tatili mümkün!
Zevkinize Göre Dizayn Edin 

YYachts’ın her alanı, kişiye özel olarak değiştirilebilen modüler yapıda tasarlanıyor. Sipariş aşamasında sahibinin kişisel zevkine göre düzenlenebilen yelkenlilerin, mutfağından yatak odasına tüm yerleşim yeri değiştirilebiliyor. YYachts’ın özellikle kadın kullanıcılarını mutlu eden özelliği ise, iç tasarımına ait renk, döşeme ve materyallerinde seçim yapabilme imkânı sunması. Dekorasyonunda ahşabın sıcaklığından yararlanılan YYachts yelkenlileri, zamansız ve modern tarzıyla dikkat çekerken, lüks iç mekân tasarımıyla da fark yaratıyor. Aile ile birlikte keyifli bir tatil geçirebilecek geniş alanlara sahip olan yelkenlilerin güvertesinde yer alan iki kanepeli büyük oturma alanı ve çift kişilik katlanır masa ise, denizden gelen tatlı esintiler eşliğinde hazırlanan sofraları benzersiz kılıyor.

Yakıt Tüketimi ve Kullanım Kolaylığı Avantajı

Karbon fiber ve sürdürülebilir malzemeden üretilen YYachts yelkenlileri, hafifliği sayesinde hız ve performans sunarken, solar panelleriyle enerji ve yakıt tasarrufu sağlıyor. Hafif rüzgarlarda bile, rüzgâr hızı kadar hız yaparak, çok iyi performansla seyreden yelkenliler yakıt tüketimini de önemli ölçüde azaltıyor. Otomatik kontrol sistemleri ile kullanım pratikliği yaratan YYachts modelleri ile geniş bir mürettebata ihtiyaç duymadan sadece iki kişiyle bile güvenle denize açılabiliyor. İki adet Nanni motoruna sahip YYachts’lar, manevra ve yanaşma kolaylığı sunarken, 2.2 metreye kadar inebilen teleskopik salmasıyla, sığ bölgelere, kıyıya ve marinalara güvenle yaklaşabiliyor.

Türkiye’de Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş distribütörlüğünde sipariş alan ve tüm dünyada yılda sadece 25 adet üretilen YYachts yelkenlilerinin teslimi, bir yıl içinde gerçekleştiriliyor.

YYachts Hakkında:

YYachts, Alman yelken yarışçısı Michael Schmidt tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Yelkenciliğin keyfini çıkarmanın; hem pratik hem de konforlu tasarımlardan geçtiğine inanan Schmidt, “Konfordan ödün vermeyen, tüm temel denizcilik ihtiyaçlarına cevap veren pratik tasarımlara sahip keyifli tekneler” mottosuyla yola çıkar. Karbon fiberden yapılan lüks yelkenli modelleri üreten YYachts, hafifliğiyle hız ve performans sunarken, geniş iç hacmi ile motoryat konforu yaşatmaktadır. İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanan YYachts’ın iç dizaynı ise, tamamen kişiye özel olarak uyarlanabilmektedir. YYachts’ın Türkiye distribütörlüğünü Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş üstlenmektedir.

Ekoturizm

Önceki İçerikYazı Fit Geçirmek
Sonraki İçerikDoğaya Kanat Açtık Projesi
İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments