test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorKaravanXPANSE SOLAR TENTE

XPANSE SOLAR TENTE

Yeni nesil bir ürün olan Xpanse solar tente bildiğimiz karavan tentesine yeni bir soluk getiriyor.  Cam bazlı güneş enerjisi panellerinden imal edilen bu tentenin altı güneşten üstü de enerjisiz kalmaktan kurtarıyor.

XPANSE SOLAR TENTE: Hem Güneşlik Hem de Enerji Kaynağı. Yeni nesil bir ürün olan solar tente bildiğimiz karavan tentesine yeni bir soluk getiriyor.  Cam bazlı güneş enerjisi panellerinden imal edilen bu tentenin altı güneşten üstü de enerjisiz kalmaktan kurtarıyor.

"<yoastmark

ABD merkezli Xponent Power şirketi tarafından üretilen Xpanse Solar tente, bütünleşik olduğu güneş panellerinden enerji üretebilen, kullanımı ve tasarımı oldukça işlevsel bir tür ürün. Arasından boşluklar olacak şekilde tasarlanmış paneller hava geçişine izin verdiğinden kuvvetli rüzgarda bile dengesini koruyabiliyor. 25 mil/saat rüzgara dayanıklı tenteler hava koşullarının aşırı sertleşmesi durumunda ise otomatik olarak kendisini kapatıyor. Ayrıca kendiniz açıp kapatmak istediğinizde de otomatik olarak düzgün ve güvenli bir şekilde toplanıp şık bir muhafazanın içinde saklanabiliyor.

"<yoastmark

1,2 KW’ya kadar enerji sağlayabilen solar tente, karavanın üzerine yerleştirilecek sıradan güneş enerji panellerinden daha düşük maliyet ve daha fazla güç sağlıyor. Gölgede bile enerji üretimine devam edebilen ve oldukça dayanıklı malzemeden üretilen panellerin bakım ve onarımı da sıradan panellerden daha kolay. Üstelik enerji üretimini artırmak için bu panelleri çift taraflı kullanmakta mümkün.

XPANSE SOLAR TENTE: Hem Güneşlik Hem de Enerji Kaynağı.
XPANSE SOLAR TENTE: Hem Güneşlik Hem de Enerji Kaynağı.

Çevre dostu, gürültüsüz ve dumansız çalışan Xpanse solar tentenin güç üretimine başlayabilmesi için ise tek bir düğmeye basmanız yeterli.

Daha detalı bilgi almak için; xponentpower.com sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Ekoterapi, İnsan-Doğa Arasındaki Karşılıklı Şifa

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments