13 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaGezi RehberiKonaklamaWellness ve Spor Programları, D Maris Bay

Wellness ve Spor Programları, D Maris Bay

D Maris Bay Bu Yaz Özel Wellness ve Spor Programları ile Konuklarına Ruhsal ve Bedensel Dinlenmenin Yolunu Sunuyor!  Ege Denizi ve Akdeniz’in buluştuğu büyüleyici Datça Yarımadası’nın en güzel koylarından birinde konumlanan D Maris Bay, bünyesinde yer alan Mytha SPA, Bodyism ve sunduğu birçok spor ve wellness deneyimleri ile hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek ritüeller sunuyor.

D Maris Bay Bu Yaz Özel Wellness ve Spor Programları ile Konuklarına Ruhsal ve Bedensel Dinlenmenin Yolunu Sunuyor!

Ege Denizi ve Akdeniz’in buluştuğu büyüleyici Datça Yarımadası’nın en güzel koylarından birinde konumlanan D Maris Bay, bünyesinde yer alan Mytha SPA, Bodyism ve sunduğu birçok spor ve wellness deneyimleri ile hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek ritüeller sunuyor.

Datça Yarımadası’ndaki tüm koya hâkim büyüleyici konumuyla dünyanın en sıra dışı otellerinden D Maris Bay 10. Yılını kutlayacağı bu yaz sezonunda konuklarına çok özel wellness ve spor aktiviteleri sunuyor. Mytha SPA’da başlattığı özel Visiting Practitioner programı ile wellness alanında dünya çapında ünlü, uzman doktorları ve sağlıklı yaşam koçlarını ağırlıyor ve Mytha Spa’da yaz sonuna kadar birbirinden farklı konularda uzman 4 doktor ile çok özel terapiler sunuyor. Dünyanın dört bir yanında kulüpleri olan ve Londra’nın ikonik Notting Hill’deki amiral gemisi kulübüne sahip lüks sağlıklı yaşam markası Bodyism ile de yaz sezonu boyunca bedene, zihne, kalbe ve ruha iyi gelecek spor programları oluşturuyor.

D Maris Bay Bu Yaz Özel Wellness ve Spor Programları ile Konuklarına Ruhsal ve Bedensel Dinlenmenin Yolunu Sunuyor! 
D Maris Bay Bu Yaz Özel Wellness ve Spor Programları ile Konuklarına Ruhsal ve Bedensel Dinlenmenin Yolunu Sunuyor!

Yemyeşil bir doğanın içinde gizlenmiş mavilikleriyle D Maris Bay, misafirlerini bilinenin çok ötesinde deneyimleri paylaşmaya davet ediyor. Mytha Spa’da; 13 Haziran-30 Haziran arası kendini sağlık ve iyi yaşam konularında geliştirmiş naturopath Caroline Alboneti’yi ağırlıyor. 14 yılı aşkın süredir binlerce insanın daha iyi bir yaşam, optimum sağlık ve gerçek bir güzellik durumuna ulaşmasına yardımcı olmaya çalışan Caroline Alboneti Mytha Spa’da 17 gün boyunca gençleştirici terapiler, Reiki, akapunktur, Çin tıbbı özel beden çalışmaları ve çok daha fazlasıyla misafirlere imza terapiler sunmayı hedefliyor.

Sezon boyunca ayrıca 4 Temmuz-30 Temmuz arası Holistic Impact, kemi gicheba 3 Ağustos – 31 Ağustos arası Ayurveda, Sağlıklı Yaşam ve Beslenme konusunda uzman, Hintli Naturopatik Doktor ve yoga uzmanı Dr. Gopal Govindasamy, 5 Eylül – 30 Eylül arası ise dünyaca ünlü İngiliz sağlık ve wellness koçu, osteopath Ana Mattos’u, ağırlayacak Mytha Spa çok farklı deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor.

D Maris Bay Bu Yaz Özel Wellness ve Spor Programları ile Konuklarına Ruhsal ve Bedensel Dinlenmenin Yolunu Sunuyor! 
D Maris Bay Bu Yaz Özel Wellness ve Spor Programları ile Konuklarına Ruhsal ve Bedensel Dinlenmenin Yolunu Sunuyor!
Dünyaca ünlü lüks sağlıklı yaşam markası Bodyism D Maris Bay’de…

D Maris Bay 10. Yıla özel Welness Ritüelleri ile ise konuklarına ruhsal ve bedensel dinlenmenin yolunu sunmak için dünyaca ünlü lüks sağlıklı yaşam markası Bodyism’i bu yaz sezonunda bünyesine katıyor. 10 Haziran itibariyle D Maris Bay’de olacak Bodyism yaz sezonu boyunca farklı antrenörleriyle, butik kişisel eğitim seansları ve küçük grup sınıflarının eşsiz bir karışımını sunarak Bodyism etkisini hissettiriyor.

Bodyism bir spor salonundan daha fazlası, bir yaşam tarzı olarak bu sezon D Maris Bay’de farklı ve özel dersler ile ufkunuzu genişletmenize yardımcı olacak ve tüm yıl boyunca enerjik ve canlandırılmış kalmak için yeni teknikler sağlamayı amaçlıyor. 10 Haziran – 1 Temmuz arası D Maris Bay’e gelecek ilk antrenör Alfie eski profesyonel bir yüzücü olarak hem çocuklara hem yetişkinlere yönelik yüzme derslerini de programına dahil ediyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında farklı antrenörler ile D Maris Bay’de misafirleri ile buluşacak Bodyism yoga, pilates gibi farklı spor dallarında da dersler vermeye hazırlanıyor.

D Maris Bay Yelken Okulu, hem yetişkinler hem de 12 yaş ve üzeri çocuklar için düğüm atma, dümen, alabora, yanaştırma, tramola, rüzgâra karşı ilerlemeyi öğreten teorik ve pratik dersler değişik hobiler deneyimleme fırsatını sunuyor.

Bu yaz sezonunda D Maris Bay sizi su altı dalış derslerinden, tenis kortlarından özel yat turlarına, ailelere de uygun, herkesin keyif alacağı aktiviteler ile tatili yapmanın keyfine varmaya hazırlıyor. D Maris Bay, sizi sunduğu tenis, su sporları, açık hava spor deneyimleri, yürüyüş parkurları ve çok daha fazlasıyla birlikte heyecan dozu yüksek maceralara atılma fırsatı sunuyor.

 D Maris Bay

Hisarönü Mevki, Yeni Datça Yolu 35. Km, 48380 Marmaris/Muğla

Rekreasyon ve Doğa Sporları

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments