test
25 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Tekne Temizliği

Tekne Temizliği, Kärcher ile Daha Kolay. Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, Ev & Bahçe kategorisinde yer alan K2-K7 basınçlı yıkama makinaları ile tekne temizliğine farklı bir boyut kazandırıyor.

Tekne Temizliği, Kärcher ile Daha Kolay.

Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, Ev & Bahçe kategorisinde yer alan K2-K7 basınçlı yıkama makinaları ile tekne temizliği, farklı bir boyut kazanıyor.

Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, basınçlı yıkama makinelerinin işlevsel ve kablosuz olma özelliği ile tekne temizliğinde çığır açıyor. Yaz aylarında teknelerde dış ve iç alanlarında kolay ve hijyenik temizlik ön plana çıkıyor. Kärcher’in K2-K7 serisinde yer alan basınçlı yıkama makineleri optimum basınç seviyesinde temizlik sağlayarak pratik çözümler sunuyor.

Yazın keyfini çıkardığınız teknenizde yer alan yaşam alanlarını temizlemek hiç problem değil. Kärcher K sınıfında yer alan ürünler ile kamara iç ve dış bölümleri, pruva tarafı ve güvertede yer alan inatçı kirleri temizlemek artık çok kolay.

Kablosuz Kullanım Özgürlüğü 

K2 basınçlı yıkama makinesi tekerleksiz olduğundan kullanım kolaylığı sağlayarak, tekne severler için ideal bir makine. 14 dakikaya varan pil ömrü sayesinde, elektrik bağlantısından tamamen bağımsız olarak temizlik yapabilmenizi sağlıyor. Üstelik siz temizlik yaparken, yüksek basınçlı tabancanın analog ekranı size her zaman seçtiğiniz modu göstererek zemine uygun temizlik yapabilmenizi de kolaylaşıyor.

Hem Su Tasarrufu Sağlıyor Hem de Çevre Dostu 

Kärcher’in enerji tasarrufu sağlayan basınçlı yıkama makineleri su tasarrufu da sağlıyor. Musluktan 4 bar basıncında akan suyu 160 bar seviyesine kadar çıkartarak, kısa sürede etkin temizliğin yanında sudan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Cihaz suyu herhangi bir su deposundan hatta yağmur suyu birikintisinden bile çekebiliyor. Bu özellik sayesinde değerli içme sularından tasarruf edilmesine olanak sağladığından çevre dostu olan ürün, su şebekesinden bağımsız çalışabilmesiyle kullanım esnekliği ile dikkat çekerken daha geniş bir çalışma alanı da sunuyor.

Kärcher’in basınçlı yıkama makinaları güvenilir, konforlu, çok yönlü, yüksek performanslı ve kapsamlı olmasıyla, tekne meraklılarının en iyi yardımcısı olacak.

Kärcher Hakkında:

1935 yılında Almanya’da Alfred Kärcher tarafından kurulan KÄRCHER, temizlik makine, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra temizlik kimyasalları ve deterjanları üreten bir sanayi devidir. Kullanıcılarına 78 ülkede, 150 şirketi, 14 bini aşkın çalışanı ile KÄRCHER, bugün tüm dünyada hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır. Ürün geliştirmeden ambalajlamaya, üretim faktörlerinden çevreye kadar sürdürülebilir bir yönetim anlayışı benimseyen KÄRCHER, bu çerçevede tüm ürünlerinde enerji verimliliğine, daha az plastik veya alüminyum kullanımına önem vermektedir. Özellikle profesyonel segmentteki ürünleri daha az su ve elektrik tüketimi, daha az atık su üretimi, daha sessiz çalışma gibi özelliklere sahip KÄRCHER’in yüksek verimli, uygulamaya özel ve çevre dostu deterjanları ise biyolojik olarak parçalanarak atık su kirliliğini azaltmaktadır.

Ekoturizm

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments