13 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorOutdoor Ürün & EkipmanlarSolar Panelli Sırt Çantaları

Solar Panelli Sırt Çantaları

Kampçıların Yeni Gözdesi, Solar Panelli Sırt Çantaları. Serbest Güç! Sürekli mobilize olduğumuz küreselleşen dünyamızın bize öğrettiği bir şey varsa, o da her zaman bir powerbank (Taşınabilir pilli şarj cihazları) ihtiyaç duymamızdır.Telefon, tablet veya herhangi bir elektrikli aletimiz için her zaman bir elektrik prizi  bulmamız mümkün olmayabilir. Peki ya seyahat ediyor, yürüyüş yapıyor, bisiklete biniyor veya sadece şehirde bir tur atıyorsan? Biraz daha güvenilir ve daha da önemlisi şarj edilebilir bir şeye ihtiyacınız olacak. Güneş sırt çantalarının işe yaradığı yer tamda burasıdır.

Kampçıların Yeni Gözdesi, Solar Panelli Sırt Çantaları. Serbest Güç!

Sürekli mobilize olduğumuz küreselleşen dünyamızın bize öğrettiği bir şey varsa, o da her zaman bir powerbank (Taşınabilir pilli şarj cihazları) ihtiyaç duymamızdır.Telefon, tablet veya herhangi bir elektrikli aletimiz için her zaman bir elektrik prizi  bulmamız mümkün olmayabilir. Peki ya seyahat ediyor, yürüyüş yapıyor, bisiklete biniyor veya sadece şehirde bir tur atıyorsan? Biraz daha güvenilir ve daha da önemlisi şarj edilebilir bir şeye ihtiyacınız olacak. Güneş sırt çantalarının işe yaradığı yer tamda burasıdır.

Başta akıllı telefonlar olmak üzere yanımızdan ayıramadığımız küçük akıllı cihazlarımızı enerji olmaksızın çalıştırabilmek mümkün olmuyor. Bu cihazlar kısa süreli kullanımlarda şarjları ile idare edebilse de yürüyüş ve kamp gibi uzun süre dışarıda kalacağınız etkinliklerde tekrardan doldurulma gereksinimi duyuyor. Enerji üreten jeneratörleri kullanmak ise taşıma ve maliyet açısından oldukça külfetli. Bunun yerine pratik ve hafif bir yöntem var; güneş panelleri ile bütünleşik bir sırt çantası.

Kampçıların Yeni Gözdesi, Solar Panelli Sırt Çantaları. Serbest Güç!
Kampçıların Yeni Gözdesi, Solar Panelli Sırt Çantaları. Serbest Güç!

Güneşli bir günde, attığınız her adımda enerji üretmenizi sağlayan solar sırt çantaları güneş altında geçireceğiniz süreye bağlı olarak cihazlarınızı şarj etmenizi sağlıyor. Sağlanan enerji kaynağının güneş olması bu çantaları ayrıca çevre dostu hale getiriyor.

Monokristal güneş panelleri, şarj kabloları gibi donanımlar ile birlikte tasarlanan solar çantalar genellikle suya dayanıklı olarak üretiliyor. Solar çantaların ağırlıkları üzerlerinde bulunan panellerin büyüklüğüne ve kullanılan malzemeye göre değişiyor. Kullanılan her panel 5 watt ile 12 watt arasında bir enerji sağlıyor. Dolayısıyla solar sırt çantanızı alırken, kullanacağınız cihazların enerji ihtiyaçlarına göre bir seçim yapmanız gerekiyor.

Karavan Almadan Önce Sorulması Gereken Sorular

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments