11 Aralık 2023
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriPoltrona Frau Dış Mekanlarda Şıklık Yaratmaya Devam Ediyor

Poltrona Frau Dış Mekanlarda Şıklık Yaratmaya Devam Ediyor

Hem içeride hem dışarıda sınırsız İtalyan stilini yaşayın.Poltrona Frau'nun yeni “Boundless Living Outdoor” Koleksiyonu ister fiziksel ister hayali olsun, sınırları olmayan bir yaşam için tasarlandı. 

Hem içeride hem dışarıda sınırsız İtalyan stilini yaşayın.Poltrona Frau’nun yeni “Boundless Living Outdoor” Koleksiyonu ister fiziksel ister hayali olsun, sınırları olmayan bir yaşam için tasarlandı.

Evlerde veya kurumsal alanlardaki dış mekanlarda yaşamanın günlük hayatımızın bir parçası olarak önem kazandı artık mobilyaların mevsimlere ve günün çeşitli saatlerindeki ihtiyaçlara uyum sağlaması gerekiyor.

Bu koleksiyon çok farklı mekanlara uyum sağlayacak şekilde ünlü tasarımcılar tarafından tasarlandı, tasarım meraklılarının yazlık evlerinde, ünlü lüks otellerin havuz kenarında ve ihtişamlı yatların güvertelerinde, spa ve sağlıklı yaşam merkezlerinde, dekoratif balkonlarda, teraslarda ve kış bahçeleri gibi daha çok çeşitli mekanlarda yerini almaya başladı…

Poltrona Frau zarif, lüks ve fonksiyonel tasarım detaylarına sahip dış mekân mobilyalarında yaşamın potansiyelini açığa çıkarıyor.

"<yoastmark

BMS DESIGN CENTER Türkiye’deki tek temsilcisi olduğu Poltrona Frau ile mekanların içi ve dışı arasındaki sınırın giderek bulanıklaştığı ortamlar için ideal şıklıkta, konforda ve kaliteli malzemeler ile İtalyan estetikliği ile çözümler sunuyor.

Poltrona Frau ile İtalyan zevkinin ve mobilyadaki ustalığının özü yapan konfor, kusursuz kalite ve zamansız zarafetini Nispetiye caddesi Seheryıldızı sokak no:5 Etiler’de bulunan BMS DESIGN CENTER’da yakından inceleyebilirsiniz.

"<yoastmark

Solaria Serisi

Ludovica + Roberto Palomba tasarımı

Ludovica + Roberto Palomba imzasını taşıyan Solaria serisinde Akdeniz stili nordik referanslarla yorumlanıyor, bu seri duyuları harekete geçiren form ve malzemeler ile dikkatleri çekiyor. Solaria serisinde bulunan mobilyalar ve tamamlayıcı aksesuarlar stresten uzakta doğayla iç içe olma ve kendimize, sevdiklerimiz ile vakit ayırma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Rekreasyon ve Doğa Sporları

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments