test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Pernod Ricard Galası

Pernod Ricard Türkiye’den Görkemli 20.Yıl Galası ‘Keyifli Anların Yaratıcıları’ mottosuyla 2002 yılından bugüne çok ses getiren başarılara ve projelere imza atan Pernod Ricard Türkiye, 20.yılına özel görkemli bir gala gerçekleştirdi. İş dünyası, cemiyet hayatı, sanat camiası ve yeme içme sektörünün ünlü isimlerinin katılım gösterdiği gecede, Gülşen ve Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars sahne aldı

Pernod Ricard Türkiye’den Görkemli 20.Yıl Galası

‘Keyifli Anların Yaratıcıları’ mottosuyla 2002 yılından bugüne çok ses getiren başarılara ve projelere imza atan Pernod Ricard Türkiye, 20.yılına özel görkemli bir gala gerçekleştirdi. İş dünyası, cemiyet hayatı, sanat camiası ve yeme içme sektörünün ünlü isimlerinin katılım gösterdiği gecede, Gülşen ve Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars sahne aldı.

Kurulduğu günden bu yana ‘Createurs de Convivialité – Keyifli Anların Yaratıcıları’ mottosu ile faaliyet gösteren Pernod Ricard Türkiye, 20.yılını Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşen özel bir davetle kutladı. Dünya çapında 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren Pernod Ricard’ın birçok ülke genel müdürünün katılım gösterdiği gecede bu davet için özel olarak Türkiye’ye gelen Pernod Ricard CEO’su Alexandre Ricard ve Pernod Ricard EMEA LATAM CEO’su Gilles Bogart da onur konuğu oldu.

İş, cemiyet, sanat ve yeme içme sektöründen birçok ünlü ismin katıldığı 20.yıl galasında pop müzik sanatçısı Gülşen ve Türkiye’nin önde gelen perküsyon sanatçılarından Ayhan Sicimoğlu, grubu Latin All Stars ile sahne aldı. Leyla Alaton, Michael Harrell, Kaan Sekban, Tolga Karaçelik, Oğul Türkkan, Ömer Kızıl, Onur Umut, Sarp Evliyagil, Caner Erdeniz, Müge Boz, Bedirhan Soral, Nuri Öztaşkın, Moris Kohen, Ralf Tezman, Ayşegül-Ali Ünal, Hakan Ateş, Onur Umut, Sarp Evliyagil, Serda Büyükkoyuncu, Saffet Emre Tonguç, Yasemin-Hasan Bülent Kahraman davete katılan isimler arasındaydı.

Pernod Ricard 20.yıl galası,  açılış konuşmasını Pernod Ricard Ortadoğu Kuzey Afrika ve Türkiye Genel Müdürü Selçuk Tümay yaptı; “Keyifli anların yaratıcıları olarak bu yıl 20.yılımızı kutluyoruz ve tam 20 yıldır aynı tutku ile, tüketicilerimizin eğlenceli anlarının bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Faaliyete başladığımız ilk günden bugüne istikrarlı bir şekilde büyüdük; Türkiye’nin lider ithal alkollü içki şirketi haline geldik, dünya çapında ses getiren başarılara ve liderliklere ulaştık. Ayrıca sorumlu şirket kimliğimizle topluma, çevreye fayda sağlayacak birçok güzel projeye imza attık. Büyük bir tutkuyla inşa ettiğimiz markalarımızın ardında başarılı bir ekibin yoğun emeği var. Nice daha büyük başarılara, öncü projelere ve ilklere…”

Pernod Ricard CEO’su Alexandre Ricard ise; “Mutlu yıldönümleri Pernod Ricard Türkiye. 2002’den bu yana girişimcilik kültürümüzü ve keyifli anların yaratıcısı olma değerlerimizi hayata geçirdiniz. Tüm dünyadaki dostlarımıza ve iş arkadaşlarımıza ilham vermeye devam edin lütfen. Gelecek 20 yıla!” dedi.

Pernod Ricard Türkiye’nin büyüme serüvenini muhteşem bir örnek olarak belirten Pernod Ricard EMEA Başkan ve CEO’su Gilles Bogart; “Pernod Ricard Türkiye’nin 20 yıllık büyüme serüveni kadar muhteşem bir örnek daha önce görmedim. Tutku, tutarlılık ve türünün en iyisi denilebilecek ticari uygulamalar bu başarı kokteylinin temel formülü” dedi.

Pernod Ricard Türkiye Hakkında: Pernod Ricard Türkiye, dünya çapında 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve Absolut, Ballantines, Beefeater, Chivas, Jameson, Martell, Mumm, Olmeca, Havana Club, Malibu gibi uluslararası markaların sahibi olan Fransa merkezli Pernod Ricard şirketinin %100 iştirakidir.

Etkinlik Takvimi

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments