17 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriModalife, "Doğaya Saygılı Bahçe Mobilyaları"

Modalife, “Doğaya Saygılı Bahçe Mobilyaları”

Uzun, soğuk bir kış yaşadık ancak havalar ısınıyor, doğa bizi çağırıyor! Bahçe, teras ve balkonlar türlü türlü çiçekler, ağaçlar ile renkleniyor, evlerdeki konfor da açık alanlara taşınıyor.

Modalife ile Doğaya Saygılı Bahçe Mobilyaları. Uzun, soğuk bir kış yaşadık ancak havalar ısınıyor, doğa bizi çağırıyor! Bahçe, teras ve balkonlar türlü türlü çiçekler, ağaçlar ile renkleniyor, evlerdeki konfor da açık alanlara taşınıyor.

Sektörünün öncü markalarından Modalife, evlerdeki konforu bahçe, teras ve balkonlara taşıyan “doğaya saygılı bahçe mobilyaları” ile de iddialı.

Modalife; plastik enjeksiyon rattan bahçe takımlarından monoblok sandalyeler ve koltuk/ masa ayakları gibi mobilya ara ekipmanlarına, tüm ürünlerini geri dönüşüm fabrikasını da bünyesinde bulunduran Plastik Fabrikası’nda hayata geçiriyor. Tüketici dostu fiyat politikası ile kalite, tasarım ve konforun ulaşılabilir halini sunan Modalife, doğaya saygılı, hijyenik ve uzun ömürlü bahçe mobilyalarıyla, açık havada da keyifli anlarınıza eşlik ediyor.

Modalife, Türkiye’nin İlk Mobilya Plastik Geri Dönüşüm Fabrikası’ndan Yeni Nesil Ürünler

Çocuklarımıza yeşil bir gelecek bırakmak hedefiyle 2021 yılında Türkiye’nin ilk plastik mobilya geri dönüşüm fabrikasını hayata geçiren Modalife, bu fabrikada atık toplama merkezlerinden toplanan plastiği geri dönüşüm tesisinde işleyerek günlük 32 ton pp* granül elde ediyor. Geri dönüştürülen plastik ile bahçe mobilyaları, plastik sandalyeler ve mobilya ekipmanları üreten Modalife, hem ürün geliştirme hem de Ar-Ge süreçlerine yatırım yapmaya devam ediyor.

Modalife çatı markası altındaki “Sandalie” markasının E-Ticaret Müdürü Mehmet Furkan Adıyaman; plastik enjeksiyon rattan bahçe takımları, mutfak sandalyeleri, monoblok sandalyeler ile koltuk ayak paketleri, masa ayakları gibi mobilya ekipmanlarının plastik fabrikasında üretildiğini söylerken doğaya zarar vermeyen, uzun ömürlü ve güvenilir bahçe mobilyalarında da iddialı olduklarının altını çiziyor:

“Yüzde yüz geri dönüştürülebilir, kolaylıkla strelize edilebilen polipropilen hammaddeden, kendi tesislerimizde üretim yapıyoruz. Tüm ürün gruplarımız, polipropilenden üretilen plastik ürünler… Geniş alanlar ve bahçeler için ideal bahçe mobilyalarımızın yanı sıra balkon, teras ve küçük bahçeler için rattan kare takımlarımız; Lara, Aksu ve Olimpos gibi küçük oturma gruplarımız da mevcut. Ayrıca cam balkonlu ya da kapalı alan olarak da geçen balkon veya bahçeler için kumaş giydirmeli yeni seri ürünlerimizi de tüketicilerimizle buluşturduk. Datça, Side, Belen ürün gruplarımız, ev dışında da konfor arayanların ilk tercihlerinden.”

Modalife - Bahçe Mobilyaları
Modalife – Bahçe Mobilyaları
Doğa Dostu, Hijyenik, Hafif, Uzun Ömürlü Bahçe Mobilyaları

“Hem mağazalarımızda hem de Sandalie.com başta olmak üzere tüm dijital platformlarda hızlı bir operasyon ile tüketiciye ulaşıyoruz” diyen Sandalie E-Ticaret Müdürü Mehmet Furkan Adıyaman, konforun yanı sıra hijyenik, hafif ve uzun ömürlü bahçe mobilyalarına imza attıklarını vurguluyor. Adıyaman, bahçe mobilyalarında bu yılın trendleri arasında sayılan “antrasit” rengin ağırlıklı olduğunu söylerken doğal rattanda ıslanma sonucu yaşanan çürümelerin plastikte asla olmaması sebebiyle ürün gruplarında plastik enjeksiyon rattan tercih ettiklerini belirtiyor. Kullanılan hammadde reçetesinden teslimat ve kuruluma kadar kontrol altında gelişen sürecin, ürün kalitesinin yanı sıra müşteri tepkilerinin değerlendirilmesine de yadsınamaz bir katkısı bulunduğunu belirten Adıyaman “Müşterilerimizin bizi bir adım önde konumlandırmasının en önemli sebeplerinden biri iletişim. Daima çözüm odaklı bir ekiple hareket ediyoruz, karşılaşılabilecek olumsuz durumları da ivedilikle çözüme kavuşturuyoruz. Sosyal medya hesaplarımızda yayınladığımız ‘Mutlu Müşteri Evleri’ serimizin her geçen gün büyüyerek ilerlemesini bu duruma bağlamaktayız” diye konuşuyor.

Modalife çatı markası altındaki “Sandalie” markasına ait bahçe mobilyalarını, yeni ürün gruplarını, kampanya ve fırsatları, 7/24 “sandalie.com”dan takip etmek mümkün. Dekorasyon tutkunları için dönem dönem çekilişler de düzenleyen Modalife, tüketicilerine yeni ürünleri deneme fırsatı da sunuyor. Avantajlı fiyatlar yanında ücretsiz kargo seçeneği de markanın en önemli artılarından.

Açık hava keyfi için bir an önce keşfedin!

*Geri dönüştürülebilen plastik türleri arasında sayılan “polipropilen/ pp”, yaygın kullanılan plastiklerdendir. Bahçe mobilyaları, otomobil yan sanayii vb. alanlarda kullanılmaktadır.

Tiny House Akımı

 

 

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments