test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorKaravanN-Van Compo - Honda

N-Van Compo – Honda

Mikro Kampçı Karavan Honda N-Van Compo. Japonya'daki özgü küçük Honda N-VAN COMPO çatı çadırlar gelir ve inanılmaz bir şekilde 4 kişiye kadar bırakan sağlar. Küçük bir alana çok şey sığdırmakla bilinen Honda N-Van Compo, alçak zemini, yüksek tavanı  ve  geniş hacmi ile kamp maceranızda size eşlik eden becerikli bir yol arkadaşı.

Mikro Kampçı Karavan Honda N-Van Compo. Japonya’daki özgü küçük Honda N-VAN COMPO çatı çadırlar gelir ve inanılmaz bir şekilde 4 kişiye kadar bırakan sağlar. Küçük bir alana çok şey sığdırmakla bilinen Honda N-Van Compo, alçak zemini, yüksek tavanı  ve  geniş hacmi ile kamp maceranızda size eşlik eden becerikli bir yol arkadaşı.

Her ne kadar 3.39 metre uzunluğa sahip olması aldatıcı olsada modüler ve çok işlevli iç mekanı tam anlamıyla kompakt camper Van dır. Kamp yaparken, N-Van Compo’nun yolcuları, sürücü koltuğunu çevirerek uyuma yerleri oluşturabilirler ve oluşturulan bu yatak modülünü sayesinde uzun boylu kişiler için bile rahat bir şekilde uyuyabilmesine ortam sağlanmış olur.

Mikro Kampçı Karavan
Mikro Kampçı Karavan

Kolayca yükleme-boşaltma yapılabildiğinden kamp ekipmanlarınızı rahatça taşıyabileceğiniz bir araç olan N-Van Compo, tamamen yatabilen sürücü koltuğu, masa olabilen yolcu koltuğu ile içinde rahatça konaklamanıza da imkan veriyor.

Aracın içinde raf ve askılar için özel bölmelerin bulunması, tamamen dümdüz hale gelebilmesi, hem aracın yan tarafından hem de arkasından rahatça giriş-çıkışın olması, koltukların ve koltuk başlıklarının araç içinde istiflenebilmesi gibi özellikleri N-Van Compo’nun küçük görünen alanını en verimli şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

Mikro Kampçı Karavan
Mikro Kampçı Karavan

Araç içi o kadar iyi kullanılabiliyor ki, ister içinde motosikletinizi taşıyın isterseniz de kamp ekipmanlarınızı. Karavan olarak kullanmak isterseniz de lavabo, mikrodalga fırın, buzdolabı ve yatak koyabilmenizin mümkün olduğunu belirtelim.

Karavan Almadan Önce Sorulması Gereken Sorular

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments