13 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Mcdodo Bluetooth Kulaklık

Mobil aksesuar üreticisi Mcdodo, sadece şarj deneyimini değil ses deneyimini de bambaşka bir seviyeye taşıyor. Aktif gürültü engelleyici kablosuz bluetooth kulaklık; üstün teknolojisi ve hafif tasarımıyla, kablosuz, özgür bir ses ve konuşma deneyimi sunuyor. Sade ve şık tasarımıyla da iddialı olan kulaklık, güç kılıfıyla 6 saat kullanım, 25 saat bekleme süresi sağlıyor.

Mcdodo Bluetooth Kulaklık 10 Dakikalık Şarjla 2 Saatlik Müzik Keyfi Sunar. Mobil aksesuar üreticisi Mcdodo, sadece şarj deneyimini değil ses deneyimini de bambaşka bir seviyeye taşıyor. Aktif gürültü engelleyici kablosuz bluetooth kulaklık; üstün teknolojisi ve hafif tasarımıyla, kablosuz, özgür bir ses ve konuşma deneyimi sunuyor. Bluetooth kulaklık, sade ve şık tasarımıyla da iddialı. Güç kılıfıyla 6 saat kullanım, 25 saat bekleme süresi sağlıyor.

  • Mcdodo Bluetooth Kulaklık: 6 dahili mikrofon: Tüm IOS, Windows ve Android cihazlarla tam uyumlu çalışan kulaklık, aygıtlara otomatik bağlanma özelliğiyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Geniş diyafram bobini ile ‘profesyonel ses kalitesi’ sunan Mcdodo Bluetooth Kablosuz kulaklık, ultra hafif tasarımı ve uzun kullanım süreleriyle de benzersiz bir deneyim sunuyor. Kulaklık, 6 dahili mikrofon kullanılan ENC işleviyle, dış mekan gürültüsünü tamamen yok edip, yüksek kalitede kusursuz konuşma ve müzik dinleme imkanı sunuyor.
  • Su geçirmez tasarım: Yüksek su geçirmezlik özelliğine de sahip olan kulaklık, 10 dakika şarj ile 2 saat müzik dinlemeyi desteklerken; akıllı optik aşınma sensörü sayesinde şarkıyı değiştirmek, duraklatmak ve ses ayarı yapmak için dokunmatik kontrol sağlıyor.
  • 6 saat aktif kullanım süresi var… 25 saat kullanım süresi: 6 saat kullanım süresine sahip olan kulaklık, 1 saatte tam şarj oluyor ve kutusunda 25 saat boyunca kullanılabilir durumda kalıyor.

 

Rekreasyon ve Doğa Sporları

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments