test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaRöportajlarMarineden, Denizcilerin Yeni Trendi O

Marineden, Denizcilerin Yeni Trendi O

Teknolojiyle alışveriş yapmayı kolaylaştıran denizcilik sektöründe ülkemize ve eko sistemimize en büyük pozitif etki yaratan denizciliğin tek kampanya sitesi.

Öncelikli olarak marineden.com kimdir, hizmetlerinden biraz söz edebilir misiniz?

Marineden.com iki girişimci arkadaşın kurmuş olduğu denizcilik ve lüks hobi alanlarında faaliyet gösteren bir kampanya sitesidir. Kendi sektöründe önde gelen firmalarıyla anlaşmalar sağlayıp tüketicilere aynı kalitedeki ürünleri daha uygun ve güvenilir şekilde sunmaktadır.

Marineden Logo
Marineden Logo
Marineden denizcilik sektöründe çok tanınan ve başarılı bir b2c sitesi, bu başarınızı neye borçlusunuz?

Yapmış olduğumuz araştırmalara ve almış olduğumuz geri bildirimlere istinaden denizcilik sektöründe son kullanıcıların ürünlere zaman harcayarak ulaştıklarını fark ettik, bundan dolayı denizcilik sektöründe satılmakta olan ürünleri mariden.com üzerinden tüketiciye hem ürün kıyaslaması hem de zamandan tasarruf sağlamaktadır.

CaptainRa Servis Ürünleri
CaptainRa Servis Ürünleri

Tüketicilerin giderek dijitale yönelmesi b2c sektörüne inanılmaz bir ivme kazandırdı. Bu durum denizcilik sektörüne nasıl yansıdı, bir değerlendirme yapabilir misiniz?

Denizcilik alanında dijitalleşme diğer sektörlere göre daha yavaş gelişim göstermekteydi ancak bu durum pandeminin de etkisiyle beraber son iki sene içerisinde büyük ölçüde gelişme göstermiştir. Denizcilik alanında dijitalleşme her sene %4 büyüme oranına sahiptir.

Steiner

Son yıllarda su sporlarına, denizle ilgili hobilere ve su oyuncaklarına artan bir ilgi olduğunu gözlemliyoruz. Bu ilginin sebebi sizce ne olabilir, bu trendin yükselerek devam edeceğini söyleyebilir miyiz?

Su sporları ve denizcilik ile ilgili hobiler geçmiş yıllarda turizm sektöründeki işletmeler tarafından ağırlıklı olarak kullanılmaktaydı. Günümüzde tedarik zincirinin artmasıyla kullanıcılar hobileri doğrultusunda ürünlere daha kolay erişebilmekte ve sahip olabilmektedir. Bu ilginin en büyük nedeni dijital medyanın geleneksel medyaya göre daha fazla kullanılır hale gelmesinden dolayı, insanların bu tarz içerikleri daha fazla görmesi ve bu ürünlere daha kolay ulaşması insanların ilgisini arttırmıştır. Denizcilik Türkiye’de gelişmekte olan bir sektör olduğu için bu trendin her sene daha da gelişeceğini ve artacağını düşünüyoruz.

Önümüzdeki günlerde/ yakın gelecekte sitenizde kamp-karavan ve outdoor ürünlerinin satışına da yer vereceksiniz, bu konuda biraz ipucu verebilir misiniz?

Sizin de bahsetmiş olduğunuz gibi denizcilik alanında hedeflerimizi gerçekleştirip, planlarımızın doğrultusunda 2023’ün ilk çeyreğinde kamp & karavan ve üçüncü çeyreğinde outdoor sektörleri için bu hobilere ilgi gösteren kişileri etkileyici kampanyalar ve ürün çeşitliliği ile hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Denizcilerin Yeni Trendi O

Tiny House Akımı

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments