test
19 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Marco Polo

Mercedes’in lüks ve konforlu uzun yol seyahatleri ile kamp - karavan deneyimi yaşamayı sağlayan aracı Marco Polo sayesinde sizde macera tutkunu bir gezgin olabilirsiniz.

Mercedes’in Kaşifi Marco Polo. Mercedes’in lüks ve konforlu uzun yol seyahatleri ile kamp – karavan deneyimi yaşamayı sağlayan aracı Marco Polo sayesinde sizde macera tutkunu bir gezgin olabilirsiniz. Hem teknolojik donanımı hem de ergonomik ve şık iç tasarımı ile hayallerin ötesinde bir rahatlıkta seyahat ve konaklama imkânı sunuyor.

Eğlence sistemleri
Eğlence sistemleri

Geleceğe yönelik bilgi-eğlence sistemi:

MBUX (Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi) ile arzulanan neredeyse hiçbir şey bırakmayan multimedya sistemi sahip.

Kendi kendine öğrenme, modüler sistem sezgisel olarak çalıştırılır ve işlevselliği bireysel olarak genişletilebilir : akıllı telefon entegrasyonu ve ses kontrolünden Mercedes-Benz navigasyonuna kadar. Dahası,Marco Poloya özel tamamen entegre seyahat uygulaması ve önemli kamp fonksiyonlarının kontrol edilmesini sağladığı için içindeki seyahatleri daha da keyifli hale getirir. Farklı standart ve isteğe bağlı Mercedes me connect hizmetleri de MBUX hizmet kapsamının bir parçasıdır.

Yaşam Alanı
Yaşam Alanı

Yaşam. İyi hissettiren salonu:

Kullanış ve keyifin birleştirilmesi söz konusu olduğunda Marco Polo çok yönlü bir araçtır. Tamamen entegre mutfakla taze yemekler hazırlayabilir ve katlanır masada seyahat arkadaşlarınızla birlikte tadını çıkarabilirsiniz. Pratik dolaplar ve eşya bölmeleri, hareket halindeyken ihtiyacınız olan her şeyi barındırır: mutfak ekipmanlarından eğlence ürünlerine ve hatta giysilere kadar. Açılır tavan açıldığında maksimum 2350 mm ayakta durma yüksekliğine sahip.

En Güvenli
En Güvenli

Açık ara En Güvenli:

Radar tabanlı Aktif Mesafe Asistanı ‘DISTRONIC adaptif’ cruise control, araç ile öndeki araçlar arasındaki mesafeyi otomatik olarak korur ve sürücünün yükünü hafifletebilir, örneğin, otoyollarda veya dur-kalk trafiğinde.Aktif Mesafe Yardımcısı DISTRONIC, güvenli bir mesafeyi korumak için aracın fren gücünün maksimum yarısı ile aracı otomatik olarak hızlandırır ve frenler. Sistem sürücülerin daha güçlü fren yapması gerektiğini belirlerse, aralıklarla uyarı sesi çıkartır ve gösterge panelinde bir uyarı simgesi yanar.

EDITION 2023. Her yolculuk gerçek bir zevktir. The EDITION 2023 Tüm yapman gereken kısa ve uzun yolculuk deneyimlerini biraraya getirir. 
The EDITION 2023
The EDITION 2023

Öne Çıkanlar

  • Metalik sodalit mavisi veya isteğe bağlı olarak kaya kristali beyazı veya parlak gümüş renginde boya kaplaması
  • AMG Line
  • LED Akıllı Işık Sistemi
  • Yanlarda renkli siyah cam
  • Deri direksiyon
  • 26 cm MBUX multimedya ekran sistemi

Maceralarınıza daha fazla stil katar. Karavanınızı yolculuklarınız kadar benzersiz olacak şekilde yapılandırmak ister misiniz? Bunu kendi bireysel tarzınla özel donanıma sahip 3 Marco Polo modeliyle yapabilirsin

Karavan Almadan Önce Sorulması Gereken Sorular

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments