test
25 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorDoğa ve ÇevreJOTUN ANTI-FOULING ATLAS SEKTÖRLE BULUŞUYOR

JOTUN ANTI-FOULING ATLAS SEKTÖRLE BULUŞUYOR

Jotun’un uzun yıllardır üzerinde çalıştığı, Anti-Fouling konusunda önemli bir kaynak niteliğindeki AF Atlas, gemi operatörleri, armatörler ve endüstri paydaşları için bir başucu kitabı olarak tasarlandı. Biyolojik kirliliğin ne olduğunu ve çevreye olan etkilerini açıklayan AF Atlas, zengin içeriğiyle su altı performans sistemi tasarımlarına yardımcı olarak çözümler sunuyor. Jotun’un sektörün bilgi ihtiyacını karşılamak için oluşturduğu AF Atlas kılavuz görevi görüyor.

JOTUN ANTI-FOULING ATLAS SEKTÖRLE BULUŞUYOR. Jotun, uzun yıllardır üzerinde çalıştığı, Anti-Fouling konusunda önemli bir kaynak niteliğindeki AF Atlas, gemi operatörleri, armatörler ve endüstri paydaşları için bir başucu kitabı olarak tasarlandı. Biyolojik kirliliğin ne olduğunu ve çevreye olan etkilerini açıklayan AF Atlas, zengin içeriğiyle su altı performans sistemi tasarımlarına yardımcı olarak çözümler sunuyor. Jotun’un sektörün bilgi ihtiyacını karşılamak için oluşturduğu AF Atlas kılavuz görevi görüyor.

Biyolojik kirliliğin neden olduğu en büyük problemlerden biri olan gemi dış kaplama sualtı alanları performans düşüklüğünü engellemek için Anti-Fouling boya seçimi büyük önem taşıyor. Yüksek bir maliyete sahip olan bu seçime yardımcı olacak teknik bilgiler ve temel performans parametreleri içeren AF Atlas’la objektif bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

Jotun dağıtımına Aruna Denizcilik ile başladağı AF Atlasları, denizcilik fakültelerine de hediye ederek sektöre yön verecek olan gençlere destek oluyor. Sektörün önde gelen paydaşlarının, derneklerinin ve fakültelerinin kitaplıklarında önemli bir parça haline gelen AF Atlas ile sektöre kazandırdığı değerlere bir yenisini ekliyor.

"<yoastmark

Jotun, 90 yılı aşkın uluslararası deneyimiyle uzun yıllar emek harcayarak oluşturduğu ve anti-fouling ile ilgili bugüne kadar hazırlanmış en kapsamlı kaynaklardan biri olan AF Atlas’ı tüm sektör paydaşlarına gururla sunuyor.

JOTUN ANTI-FOULING ATLAS SEKTÖRLE BULUŞUYOR.

D Maris Bay, 10 Özel Ritüel ile Bu Yaz 10. Yılını Kutluyor!

 

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments