test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Hilton ve McLaren

Hilton, McLaren ile 2005 yılından bu yana devam eden ortaklığın süresinin uzatıldığını duyurdu. Hilton, önümüzdeki dönemde devam edecek ortaklık kapsamında McLaren F1 ekibine dünyanın dört bir yanındaki yarış noktalarında bulunan Hilton otellerinde konforlu konaklama olanağı tanıyacak.

Hilton, önümüzdeki dönemde devam edecek ortaklık kapsamında McLaren F1 ekibine dünyanın dört bir yanındaki yarış noktalarında bulunan Hilton otellerinde konforlu konaklama olanağı tanıyacak. Aynı zamanda McLaren yarışlarını izleyici olarak takip eden Hilton Honors üyeleri de Hilton otellerinde eşsiz deneyimler yaşama fırsatı bulacak.2005 yılından bu yana devam eden ortaklığın süresinin uzatıldığını duyurdu.

16 yıldır devam eden ortaklık kapsamında hayata geçirilen çalışmalardan biri de 2 milyondan fazla görüntülenmeyle McLaren’in son zamanlarda en çok izlenen 5 Instagram grid videosundan biri haline gelen “Ride to School with Lando” adlı popüler videosu oldu. Ünlü McLaren F1 pilotu Lando Norris’in, Hilton Honors üyeliği sayesinde seyahat hakkı kazanan bir babanın çocuğunu kendi otomobiliyle okula götürdüğü video sosyal medyada büyük ilgi gördü. Bu gibi renkli çalışmalarını sürdürürken, 2022 yılı ve sonrasında da McLaren F1 yarış otomobillerinde yer almaya devam edecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hilton Başkan Yardımcısı ve Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Chris Silcock, “McLaren ile ortaklığımız, Hilton Honors üyelerine hayatlarında bir kez yaşayabilecekleri deneyimler sunmamıza, özgün ve ilgi çekici içerikler oluşturmamıza olanak tanıyor. Her iki markanın hedefleri inovasyon, kültür ve performans alanlarında buluşuyor. Bu nedenle, uzun zamandır süregelen başarılı ortaklığımızı genişletmek bize büyük heyecan veriyor. Ayrıca, dünyayı dolaşırken McLaren yarış ekibine Hilton otellerinde konaklama imkanı sağlayarak konuklarımıza en sıcak karşılamayı sunma taahhüdümüzü yerine getirmekten gurur duyuyoruz” dedi.

McLaren CEO’su Zak Brown ise ortaklığa yönelik “Formula 1 ekibi olarak, bizi uzun süredir destekleyen Hilton ile ortaklığımızı genişletmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Müşterilerine seyahat ve konaklama alanında en iyi deneyimleri sağlama konusunda üstün başarı gösteren küresel bir marka olan Hilton’la ortaklığımızın bir parçası olarak, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar ve müşteriler için seyahat ve deneyime yönelik uyumlu yaklaşımımızı bir araya getiren iş birliğine dayalı kampanyalar geliştirmeye devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Ekoterapi, İnsan-Doğa Arasındaki Karşılıklı Şifa

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments