17 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaGezi RehberiAudi ile ‘Hayal Etmenin Bir Yolunu Bul’

Audi ile ‘Hayal Etmenin Bir Yolunu Bul’

Audi Türkiye‘nin, ‘Bir Yolunu Bul’ video serisinde yeni durak Mardin… Türkiye’nin tarihi ve kültürüyle öne çıkan şehirlerini farklı yaşam tarzlarıyla buluşturan video serisi Mardin şehrinde gerçekleştirilen çekimlerle devam ediyor.  Audi’nin, Türkiye’nin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle öne çıkan şehirleriyle, birbirinden farklı hayat hikayelerini bir araya getirdiği video serisi ‘Bir Yolunu Bul‘ devam ediyor.  

Audi ile ‘Hayal Etmenin Bir Yolunu Bul’ , Türkiye‘nin, ‘Bir Yolunu Bul’ video serisinde yeni durak Mardin…

Türkiye’nin tarihi ve kültürüyle öne çıkan şehirlerini farklı yaşam tarzlarıyla buluşturan video serisi Mardin şehrinde gerçekleştirilen çekimlerle devam ediyor.

Audi’nin, Türkiye’nin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle öne çıkan şehirleriyle, birbirinden farklı hayat hikayelerini bir araya getirdiği video serisi ‘Bir Yolunu Bul‘ devam ediyor.

Serinin üçüncü filminde moda ve gezi tutkunu bir iş insanı olan İrem Baltepe, Audi A3 Sportback modeliyle Mardin’de gerçekleştirilen çekimlerde ‘Hayal Etmenin Bir Yolunu Buluyor‘.

Kusursuzluğun simgesi: Mardin

Mükemmelliğin, birçok etkenin bir araya gelerek oluşabileceğini ve bunun çok nadir olacağını söyleyen İrem Baltepe, Mardin şehrinin bu anlamda kusursuzluğun hikayesini keşfedebilecek bir coğrafya olduğunu söylüyor. “Mardin’e bu yüzden geldim. Bu coğrafyanın kendine has bir rengi var. Sanki herşey o renge bürünmek için dönüşüyor. Örneğin, evlerin birbirine yakın olmasını istemişler. Bu yüzden sokakların dar olması mimari bir kusur değil, aksine bir tercih ve bir samimiyet göstergesi… İşte mükemmellik böyle başlıyor.“ diyor.

Hayal Etmenin Bir Yolunu Bul
Hayal Etmenin Bir Yolunu Bul

Telkari; bir takıdan çok ötesi

‘Hayal Etmenin Bir Yolunu Bul“ isimli video filminde insanların Mardin’de; tabiattan kopmadan medeniyeti, inancı ve kültürü yaşabileceği, hayallerinin birbirine karıştığı ve bir anda sanki bu coğrafyanın insanıymış gibi hissedebileceklerini söyleyen Baltepe “Kusursuz bir döngü. Aradığım mükemmellik tek bir maddeden değil, küçük detayların birleşmesiyle oluşuyor… Telkari ustalarının eserleri de böyle. Onlar sadece bir takı değil. Tam anlamıyla bir şehrin hikayesi. İşte o bu yüzden mükemmel.“ diyor.

Seri devam ediyor

Audi’nin “Bir Yolunu Bul“ video serisinde daha önce, ‘Kendini Keşfetmenin Bir Yolunu Bul‘ ve ‘Tasarlamanın Bir Yolunu Bul‘ filmleri yayınlanmıştı. Seri önümüzdeki günlerde, yine farklı atmosferlerde, piyanist Emir Ersoy, yazar Kemal Kaya, fotoğraf sanatçısı Mustafa Arıkan‘ın sıra dışı hikayeleriyle devam edecek.

Farklı yaşamanın bir yolunu arayan ve farklı hayat tarzları olan isimlerin hikayelerinin paylaşıldığı videoların her biri ilhamını Audi’nin felsefesinde de yer alan ‘mükemmellik’, ‘inovasyon’, ‘büyüleyici’, ‘tutkulu’, ‘modern’ ve ‘duygusal estetik’ten alıyor. Filmler, Audi ve Audi Youtube sayfasında izlenebiliyor.

Audi ile Tasarlamanın Bir Yolunu Bul

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments