test
19 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaHaberlerOutdoor HaberleriGüneşin zararlı etkilerine karşı bitkisel içerikli koruma

Güneşin zararlı etkilerine karşı bitkisel içerikli koruma

B’iota Laboratuvarları, yaklaşan tatil sezonunu karşılamak üzere, bitkisel özlü ürünlerden oluşan yeni güneş serisini, cildine ve sağlığına özen gösterenlerin kullanımına sunuyor. B’iota Bitki Araştırma Merkezi tarafından yeni geliştirilen Bioxcin Sun Care serisi, güneşin cilt üzerindeki zararlı etkilerini minimum düzeye indirmenin yanında, foto yaşlanmayı yavaşlatmayı da hedefliyor.

Güneşin zararlı etkilerine karşı, B’iota Laboratuvarları, yaklaşan tatil sezonunu karşılamak üzere, bitkisel özlü ürünlerden oluşan yeni güneş serisini, cildine ve sağlığına özen gösterenlerin kullanımına sunuyor. B’iota Bitki Araştırma Merkezi tarafından yeni geliştirilen Bioxcin Sun Care serisi, güneşin cilt üzerindeki zararlı etkilerini minimum düzeye indirmenin yanında, foto yaşlanmayı yavaşlatmayı da hedefliyor.

Bitkisel özlü ‘uzman’ ürünleri ile sektörüne öncülük eden B’iota Laboratuvarları tarafından geliştirilen Bioxcin Sun Care serisi, güneşin zararlı ışınlarından korunmak isteyenlere, bu yıl rahat ve güvenli bir tatil yapma imkanı sunuyor. Yüksek korumalı güneş kremleri, renkli güneş kremleri, güneş spreyi ve bronzlaştırıcı güneş yağından oluşan yeni seri, ultraviyole ışınlarına karşı cildin maksimum seviyede korunmasını mümkün kılıyor.

B’iota Laboratuvarları’nın Bitki Araştırma Merkezi’nde, Bursa Osmangazi’den elde edilen yatıştırıcı etkili termal su ve botanik özler kullanılarak geliştirilen Bioxcin Sun Care serisi, güçlü ve sağlıklı formülleriyle muadilleri arasında fark yaratıyor. Formüllerde bulunan ‘kolajen’ ve ‘hyaluronik asit’ karışımı, deride kaybedilen nemin geri kazanılmasına yardımcı oluyor, böylece foto yaşlanmaya karşı koruyucu destek sağlıyor.

Güneşin Zararlı Etkilerine Karşı Bitkisel Kalkan

Bioxcin Sun Care serisindeki ürünlerin formüllerinde bulunan aktif bileşenlerden biri, zararlı güneş ışınlarına karşı etkisi çeşitli bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış yeşil çay ekstresi. Ultraviyole radyasyonunu en efektif şekilde engelleyip cildi korumaya alan bu bitkisel öz, foto yaşlanma karşıtı antioksidan etkisiyle de ön plana çıkıyor. Formüllerde bulunan E vitamini ise, serbest radikallere karşı cildi korurken, ince çizgi ve kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

Yeni ürün serisi hakkında yorum yapan B’iota Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Türkoğlu, “Yeni geliştirdiğimiz Bioxcin Güneş serisinin yüz ve vücut kremleri hem UVA hem de UVB’ye karşı çok yüksek bir toplam koruma sağlıyor. İçeriğindeki Devedikeni, Domates, ve Yeşil Çay ekstrelerinin katkısı ile deri yaşlanmasına karşı bitkisel bir çözüm öneriyor. Havuç yağı ve Kakao yağı içeren SPF15 güneş yağı, UV’ye karşı orta düzeyde başarılı bir koruma sağlar, kuvvetle nemlendirir, ayrıca deri yaşlanmasına karşı Provitamin-A içermektedir.

Bioxcin Sun Care serisi
Bioxcin Sun Care serisi

Geniş Ürün Serisi

Bioxcin Sun Care serisi, ‘kuru/normal’ ciltler ile ‘yağlı’ ciltler için çok yüksek korumalı (SPF 50+) iki güneş kreminin yanında, tüm ciltler için kullanılabilen çok yüksek korumalı (SPF 50+) bir güneş spreyi yer alıyor.

Seride bulunan bir diğer ürün ise, yine yüksek korumalı (SPF 50+) özelliği ile dikkat çeken renkli güneş kremi. Renkli güneş kremi de, ‘kuru/normal’ ciltler ile ‘yağlı’ ciltler için olmak üzere iki seçenek halinde sunuluyor. Ton düzenleyici renkli yapısıyla cilde hoş bir ışıltı veren Bioxcin Sun Care renkli güneş kremleri, güneş kaynaklı kırışık oluşumunu azaltarak foto yaşlanmaya karşı da ekstra koruma sağlıyor.

 

Bitkisel özlerden elde edilmiş, doğallığı uzmanlıkla buluşturan Bioxcin Sun Care serisi, tatil sezonunun hemen öncesinde Nisan ayında eczanelerde satışa sunuluyor.

Tükenmişlik Sendromu Nasıl Yönetilir

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments