test
19 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriGoldsun, Soğuk Havalarda Sıcacık ve Konforlu Dış Mekânlar

Goldsun, Soğuk Havalarda Sıcacık ve Konforlu Dış Mekânlar

Çukurova Isı’nın yüksek verimli ve kullanıcı dostu Goldsun dış mekan ısıtıcıları, kış mevsiminde; evlerin bahçelerinde, balkonlarında ve teraslarında, endüstriyel tesislerde, ofislerde, kafe ve restoran gibi işletmelerin açık alanlarında yaz konforu yaşatıyor.

Çukurova Isı’nın yüksek verimli ve kullanıcı dostu Goldsun dış mekan ısıtıcıları, kış mevsiminde; evlerin bahçelerinde, balkonlarında ve teraslarında, endüstriyel tesislerde, ofislerde, kafe ve restoran gibi işletmelerin açık alanlarında yaz konforu yaşatıyor.

Kış mevsiminde açık alanlarda ısıyı kendi kontrolümüzde tutarak, yaz konforunu yaşamak ve ısınırken yüzde 40’lara varan oranlarda tasarruf sağlamak mümkün. Yaşam alanlarında maksimum konfor hedefleyen Çukurova Isı, radyant ısıtma teknolojileri ile kış soğuklarında; evlerinizin bahçelerinde, balkonlarında ve teraslarında, endüstriyel tesislerde, ofislerde, kafe ve restoran gibi işletmelerinizin açık alanlarında, günün her saatinde sıcacık mekânlar oluşturmanızı sağlıyor.

Çukurova Isı’nın ileri teknolojiye sahip, şık ve kullanışlı radyant ısıtıcıları; “Goldsun Supra Plus, Goldsun Supra, Goldsun Aqua ve Goldsun Nova” ihtiyaç duyulan her yerde konforlu ve verimli ısıtma sağlıyor.

Plus serilerinde 5 kademede çalıştırma avantajı

Yüksek performans değerlerinin yanı sıra fonksiyonel kullanım özellikleri açısından da tercih edilen Goldsun elektrikli ısıtıcıların, Plus serilerinde, cihaz kasası ile bütünleşik olan kumanda modülü sayesinde cihaz, kapasitesinin yüzde 60’ı oranında kısılabiliyor. Cihaz ile birlikte verilen kızılötesi uzaktan kumanda ise ısıtıcıyı 5 farklı kademede çalıştırma avantajı sunuyor. Bu özellik, değişken hava koşullarında daha konforlu ısıtma yapılmasına olanak sağlıyor.

Anında ısıtma

Goldsun Isıtıcıların sahip olduğu yüksek yoğunluklu halojen ampul, harcadığı elektrik enerjisinin yüzde 99’unu ısıya dönüştürerek, piyasadaki standart elektrikli ısıtıcılara göre yüzde 40 daha verimli ısıtma sağlıyor. Çalıştırdığınız anda 2250°C sıcaklığa ulaşan ampul flaması sayesinde anında ısıtma avantajı sunuyor.

%40 daha verimli

Goldsun ısıtıcıların kısa dalga ışınım özelliği ise işletmede tasarruf sağlıyor. Isıtma esnasında ışınların yüzde 85’i karşı yüzeye ulaşıyor. Bu durum orta dalga ışınım özelliğine sahip olan standart ısıtıcılarda yüzde 60, uzun dalga ışınım özelliğine sahip ısıtıcılar da ise 40 seviyelerinde kalıyor. Kısa dalga ışınım özelliğine sahip Goldsun ısıtıcılar, infrared verimlilik  açısından, standart rezistanslı elektrikli cihazlara göre yüzde 40 daha fazla verim sağlayarak, işletme giderlerinden de tasarruf etmenizi sağlıyor.

Uzun ömürlü

IP55 su ve toz koruma standartlarına uygun olarak geliştirilen Goldsun Supra Plus, Supra, Aqua ısıtıcılar, rüzgâr, yağmur, kar gibi dış ortam şartlarından etkilenmeden, açık alanlarda sorunsuzca çalışarak, uzun yıllar kullanım avantajı da sunuyor.

Metrekareye uygun ısıtma seçenekleri

Çukurova Isı, Goldsun Mobile serisi Isıtıcılarıyla da kış aylarında evlerinin açık alanlarında keyifli zaman geçirmek isteyenlere konforlu ortamlar sunuyor. Devrilme emniyeti ile yüksek güvenlikli olarak dizayn edilen ve rüzgârdan etkilenmeyen mobil ısıtıcılar, 700 watt veya iki kademeli 1400 watt kapasite seçenekleri ile balkon, teras ve bahçelerde metrekareye uygun ısıtma sağlıyor.

Geniş açılı ısıtma teknolojisi

Yüksek yüzey sıcaklığı ile 2 saniye içerisinde bulunduğu ortamda maksimum ısıtma hissi yaratan Goldsun Mobile serisi ısıtıcılar, geniş açılı ısıtma teknolojisi ile uzak mesafelerden dahi ısıtma imkânı sunuyor. Ayrıca bahçelerini, balkonlarını ve teraslarını ısıtmak için en iyi fiyat ve ısıtma performansı dengesi arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Estetik dizayn

Mimari açıdan oldukça estetik bir şekilde dizayn edilen, Mobile serisi ısıtıcılar, dekoratif duruşu sayesinde; bahçe, balkon ve teraslarda mükemmel uyum sağlıyor.

Geniş satış ağı

Çukurova Isı’nın 81 ili kapsayan geniş satış ağı ve Türkiye’nin önde gelen online alışveriş siteleri üzerinden satışa sunulan Goldsun ısıtıcılar hakkında detaylı bilgi almak için www.cukurovaisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ekoterapi, İnsan-Doğa Arasındaki Karşılıklı Şifa

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments