test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorOutdoor Ürün & EkipmanlarGalaxy Watch4 ile Galaxy Buds2 deneyimlendi!  

Galaxy Watch4 ile Galaxy Buds2 deneyimlendi!  

Bisiklet severler, Samsung’un en yeni Galaxy Watch4 ve Galaxy Buds2 deneyimledi!   2 bine yakın bisikletçinin buluştuğu Turkcell Granfondo Yarışları'nda 40 km'lik Samsung Galaxy kısa parkurunun sponsoru olan Samsung, etkinlik kapsamında hem bisiklet severlere hem de misafirlere en ileri teknolojilere sahip yeni Galaxy Watch4 akıllı saatlerini ve Galaxy Buds2 kulaklıklarını deneyimletti

Bisiklet severler, Samsung’un en yeni Galaxy Watch4 ve Galaxy Buds2 deneyimledi! 

2 bine yakın bisikletçinin buluştuğu Turkcell Granfondo Yarışları’nda 40 km’lik Samsung Galaxy kısa parkurunun sponsoru olan Samsung, etkinlik kapsamında hem bisiklet severlere hem de misafirlere en ileri teknolojilere sahip yeni Galaxy Watch4 akıllı saatlerini ve Galaxy Buds2 kulaklıklarını deneyimletti.

Dünyanın önde gelen inovasyon liderlerinden ve teknoloji üreten şirketlerinden Samsung, spora ve sporculara yönelik desteğini her alanda artırarak sürdürüyor.

Kullanıcılara en ileri teknolojileri güvenle sunan Samsung, ‘Galaxy for the Planet‘ isimli sürdürülebilirlik yaklaşımıyla çevresel inovasyonlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra, hem akıllı telefonları hem de giyilebilir cihazları ve aksesuarlarıyla geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak sürdürülebilirlik ve yeniliği bir araya getiriyor. Samsung bu bakış açısıyla da günümüzde çevreyi, insan sağlığını, kaynakları korumanın en önemli araçlarından biri haline gelen bisiklete ve bisiklet severlere olan desteğini hem teknolojik ürünleri hem sponsorluklarıyla büyütüyor.

Yarışcılar ve bisiklet severler, giyilebilir teknolojileri deneyimledi

2 bine yakın amatör bisikletçinin, Boğazın eşsiz doğal güzellikleri arasında barış için pedal çevirdiği Turkcell Granfondo İstanbul Yarışları’nda 40 km’lik kısa parkurun sponsoru olan Samsung, hem etkinliğin düzenlenmesinde hem de bisiklet severlerin giyilebilir teknolojileri deneyimlemesine katkı sundu. Ayrıca, etkinlik bünyesinde yer alan Expo (deneyim alanı) alanında tüm bisiklet severlere bisikletleri ile birlikte Galaxy Watch4 ile Galaxy Buds2 kulaklıklarını deneyimleyebildikleri bir alan sundu.

Genel klasman birincisi Gökhan Uzuntaş, Galaxy Watch4 kullanmanın heyecanını paylaştı

82 km’lik uzun parkurda genel klasman birincisi olan Gökhan Uzuntaş, bu yarışta Samsung Galaxy Watch4 kullanmanın heyecanını yaşadığını ifade ederek, “Bugün ilk defa bir yarışta Samsung Watch4 kullandım, tüm aktivitemi buradan kaydettim. Tüm verilerim şu anda telefonda ve her şeyi uygulama üzerinden takip edebiliyorum. Bu da benim için güzel bir ilk oldu” dedi.

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsroom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ekoturizm

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments