13 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

WENERGY – TEMİZ ENERJİ ve TEKNOLOJİLERİ FUARI

9 Mayıs 2023 @ 10:00 - 11 Mayıs 2023 @ 18:00

WENERGY – Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı, yerli ve yabancı yüzlerce prestijli firmanın katılımı, binlerce profesyonel yatırımcı ve alıcının ziyareti ile 11-13 Mayıs 2023 tarihlerinde Izmir Büyüksehir Belediyesi ev sahipliginde, Izfas, Efor, Bifas is birligi ile fuarizmir’de sektör profesyonellerine kapılarını açıyor olacak. Temiz enerji sektörüne ev sahipligi yapacak olan WENERGY-Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı; kamu, yatırımcı, sanayici ve tedarikçiyi bir araya getirirken, fuarda basta rüzgar, günes, hidrojen, biyokütle ve jeotermal olmak üzere yenilenebilir enerjinin tüm alt baslıkları, kojenerasyon, üretim, dagıtım ve iletim sistemleri, enerji tesislerinde bakım, onarım ve servis hizmetleri, çevre teknolojileri, enerji verimliligi, enerji lojistigi, digitalizasyon, enerji depolama, elektrikli araç ve sarj teknolojileri, akıllı sebeke ve akıllı altyapı, enerjide siber güvenlik konularında son teknolojiler, en yeni ürün ve hizmetler sergilenecek. Türkiye’nin ve bölgenin en etkili ve en büyük Temiz Enerji Fuarı olan

WENERGY 300’ü askın sektör paydasını uluslararası alıcı ve yatırımcılar ile bulusacak.

Amerika, Avrupa, Orta Dogu ve Körfez ülkelerinden Özel Alım Heyetleri ve B2B programı

Amerika, Avrupa, Orta Dogu ve Körfez ülkelerinden profesyonel yatırımcı ve alıcılar, temiz enerji pazarındaki en yenilikçi ürün ve teknolojilerinin sergilendigi WENERGY ile ticaret ve yatırım hacmini genisletme sansı yakalayacak.

Temiz enerji sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası portallar, dernekler ve dergilerle güçlü bir is birligi içinde olan WENERGY; hedef ülkelerden düzenlenecek alım heyeti programıyla da dünya çapında yerli ve yabancı yatırımcının çekim merkezi haline geliyor.

WENERGY, 60 ülkeden 30.000’in üzerinde yerli ve yabancı firmayı agırlamasının yanı sıra, özel yatırımcılarına ve önde gelen üretici firmalarına sagladıgı B2B toplantıları ile uluslararası is agını olusturarak essiz bir bulusma platformu saglayacak.

Enerji Sektöründeki Inovasyonlar ve Son Teknolojiler WENERGY Konferansında

Ziyaretçilerine ve katılımcılarına essiz bir ticaret ve yatırımcı agı sunmasının yanı sıra sektöre vizyon kazandıran konferans programı ile dünya enerji pazarının son gelismelerini ve yenilikçi ürünlerini kesfetme fırsatı sunuyor olacak. Enerji sektörünün inovatif çözümleri ve teknoloji trendleri Wenergy konferansında belirlenecek. Temiz enerj üzerine egitimler ve yuvarlak masa toplantılarının da gerçeklestigi Wenergy’ de, alanında lider, dünyaca ünlü, ilham veren konusmacılar bilgi ve birikimlerini dinleyicilerle paylaşacak.

İletişim : Fuar Satış Yöneticisi

Fatih Mehmet KARAKURT

fatih.karakurt@bifasfuar.com  0505 340 90 79

Etkinlik Takvimi 

Detaylar

Başlangıç:
9 Mayıs 2023 @ 10:00
Bitiş:
11 Mayıs 2023 @ 18:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , , , , , ,
https://www.wenergy.com.tr/

Organizatörler

BİRLEŞİK FUAR YAPIM A.Ş.
İZFAŞ
Efor Fuarcılık

Mekan

Fuarizmir
Zafer Mahallesi, 840 Sk. Fuar Alanı No:2, 35410 Gaziemir/İzmir
İzmir, Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
+90 (232) 497 10 00
View Mekan Website

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz