17 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

PETZOO Eurasia

12 Ekim 2023 @ 10:00 - 15 Ekim 2023 @ 18:00

Petzoo Eurasia

12. PETZOO Eurasia Fuarı, PETZOO Ankara Yeniden Ankara’da düzenleniyor. İlki 2017 yılında düzenlenen PETZOO Ankara’nın ikincisi 2018 yılında düzenlendi. 3. fuar ise 15-18 Eylül 2022 tarihleri arasında Anfa Expo Center’de düzenlenecek.

Petzoo; Evcil hayvan ürünleri fuarı, alanında markalaşan ve ülkemizin uluslararası pazarlarda tanınan bir fuar olması, sektörün büyümesine katkıda bulunması amacı ile düzenlenmektedir.

10 yıldır İstanbul’da düzenlenen organizasyon 2017 yılı itibari ile Ankara’yı da bünyesine dâhil etmiştir.

Tüketicinin bilinçlenmesi, sektör profesyonellerinin buluşması için önemli bir fırsat oluşturan Petzoo Eurasia Fuarı; yeni ürünlere, yeni markalara ulaşabileceğiniz ve sektör firmalarını bir arada bulabileceğiniz, yeni iş ilişkilerinin oluşmasını sağlayan ticaret platformudur.

Dünyada çok büyük bir sektör haline gelen evcil hayvan ürünleri ülkemizde de hızla gelişmekte, yerli ve yabancı firmalar pazara dâhil olmaktadır. Türkiye’nin en büyük Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı Petzoo, birçok eğitim gösterileri, güzellik yarışmaları, firma tanıtımları ile sektörün tüketicisi ile buluştuğu bir fuar ile Ankara’da gerçekleşiyor…

Fuar Alan Hakkında:

Altınpark projesi içerisinde Başkent Ankara’nın iktisadi gelişimine ve tanıtımına katkıda bulunmak amacına yönelik olarak tasarlanan Fuar ve Kongre Merkezi uluslararası standartlara uygun olarak düzenlenmiştir.

Merkez, modern fuarcılığın gerektirdiği bütün donanıma ve rahatlığa sahiptir. Parkın ana girişi ile doğrudan konumu belirlenmiş, depolar, servis yolu, katılımcı ve ziyaretçi otoparkları ile bağlantısı sağlanmıştır.

7500 metrekare kapalı, 25 bin metrekareden başlayan açık sergileme alanları olan merkez, birbirine bağlantılı 2 bloktan oluşmuştur. 1991 yılı Ekim Ayında açılan bu tesiste her yıl 15’i aşkın uzmanlık fuarı düzenlenmektedir.

Fuar Merkezi Altınpark’ın en büyük kapalı alanını oluşturmaktadır. ayrıca istenildiği zaman sergi alanına da dönüşebilen ve fuar alanına dahil olan B Blok, 1000 kişi kapasiteli sahneli salonu ile kongre, konferans ve konser organizasyonlarında ideal ve modern imkanlar sunmaktadır.

Kongre Merkezi, Altınpark’ın kendine özgü yapısı ile uyumlu, modern mimarisi ve rahatlığı ile şık bir mekan; toplantı, konferans ve gösteriler için ideal bir ortamdır…

Ulusal Fuarcılık Org. Tic. Ltd. Şti.

Etkinlik Takvimi 

Ekoterapi, İnsan-Doğa Arasındaki Karşılıklı Şifa

 

Detaylar

Başlangıç:
12 Ekim 2023 @ 10:00
Bitiş:
15 Ekim 2023 @ 18:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
https://petfuari.com/eurasia/

Organizatör

Ulusal Fuarcılık Org. Tic. Ltd. Şti.
Telefon:
0212 321 10 02
View Organizatör Website

Mekan

İFM-İstanbul Fuar Merkezi
İstanbul Fuar Merkezi, Hall 11, Yeşilköy Mahallesi, Bakırköy 34149 İstanbul
İstanbul, Bakırköy 34149 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0212) 468 52 51/54
View Mekan Website

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz