test
19 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Karavanist & Outdoorist

7 Ocak 2023 @ 10:00 - 15 Ocak 2023 @ 18:00

Karavanist: Karavan sektörünün en büyük buluşması Tüyap’ta

Karavan severler ile kamp ve doğa tutkunlarının her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde hazırlanan Karavanist ve Outdoorist Fuarları, 7-15 Ocak 2023 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak. Türkiye’nin kendi alanında en büyük etkinlikleri olan Karavanist ve Outdoorist Fuarları, yurt içi ve yurt dışından sektörün en prestijli firma ve markalarını bir araya getirecek. Toplam 5 salonda gerçekleşecek olan fuarlarda; 200’den fazla firmanın son model araç ve ekipmanları tanıtılacak. 

 

Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından Karavan İmalatçıları ve Tedarikçileri Derneği (KAİTED), Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu (UKKF), Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) ve Yacht Life Travel Dergisi iş birliği ile hazırlanan Karavanist İstanbul 3. Karavan ve Ekipmanları Fuarı ve Outdoorist 2. Outdoor ve Kamp Malzemeleri, Su Sporları, Deniz Araçları Bisiklet, Motosiklet, 4×4, Off- Road, Ticari Araçlar ve Aksesuarları Fuarı, Boat Show Özel Bölümü ile eş zamanlı olarak, 7-15 Ocak 2023 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde doğa tutkunlarına kapılarını açacak.

A’dan Z’ye doğa tutkunlarına hitap edecek

Karavan severler ile kamp ve doğa tutkunlarının her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde hazırlanan Karavanist ve Outdoorist Fuarları, 5 salonda toplam 40 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek. 200’den fazla firmanın son model araç ve ekipmanlarının tanıtılacağı Karavanist ve Outdoorist fuarları, sektör profesyonellerinin yanı sıra halka da açık olacak. Karavanist Fuarı’nda; motokaravan, çekme karavan, van tipi karavan, özel amaçlı araçlar, mobil hizmet karavanları, ticari karavanlar, 4×4, SUV araçlar ve seyahat römorkları sergilenecek. Fuarlarda yalnızca benzin ve motorlu değil, elektrikle çalışan yeni nesil hibrit karavanlar da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Karavanist Fuarı’nda aynı zamanda karavan iç dekorasyon ürünlerinden güneş panellerine, uydu sistemlerinden, duş ve su sistemlerine kadar karavan ve kampçılıkla ilgili A’dan Z’ye her türlü ürün görücüye çıkacak. Outdoorist Fuarı’nda ise kamp çadırlarından kampçılık ekipmanlarına, bisikletlerden doğa sporları ekipmanlarına kadar insanı doğa ile bütünleştiren birçok ürün ve malzeme sergilenecek. 

“54 ülkeden 60 binin üzerinde ziyaretçi bekliyoruz”

Karavanist ve Outdoorist fuarlarının her geçen yıl daha da fazla ilgiyle karşılandığını ifade eden Tüyap Fuarlar Yapım A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Fuarlarımıza katılan firmalar, fuar sırasında aldıkları siparişlerin neredeyse 2 katını fuar sonrasında alıyorlar. Bu durum fuarlarımızın etki alanının ne kadar geniş olduğunu gösteriyor. Fuarımızda; 200’den fazla katılımcı firmamız son model karavanlarını sektörle buluşturacak. Geçtiğimiz yıl Balkanlar, Avrupa, Orta Doğu başta olmak üzere 42 ülkeden 45 bine yakın ziyaretçi ağırlamıştık. 2023 yılındaki fuarımız içinse 54 ülkeden 60 binin üzerine ziyaretçi bekliyoruz’’ dedi. 

Ücretsiz online davetiye ve detaylı bilgi için www.karavanistfuari.com ve www.outdooristfuari.com internet siteleri ziyaret edilebilecek.

 

TÜYAP Hakkında: 

Tüyap, Türkiye’nin ilk fuarcılık şirketi olarak 1979’da Bülent Ünal tarafından kuruldu. Türkiye’de fuarcılığın gelişiminin öncüsü olan Tüyap Fuarcılık Grubu kuruluşundan bugüne kadar yurt içinde 1.827, yurt dışında ise 39 ülkede 200 fuar gerçekleştirdi. Geride bıraktığı 42 yılda Tüyap, 127 ülkeden 337 bin 913 firmaya hizmet verdi ve düzenlediği fuarlarda 213 ülkeden 67 milyon 133 bin 226 ziyaretçiyi ağırladı.  Çin, Rusya ve Afrika’da ilk Türk ihraç ürünleri fuarlarını organize eden şirket, halen yılda ortalama 10 yurt dışı fuara Türk milli katılımı organize ediyor. Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan Tüyap, profesyonel kadrosu ve 100’ü aşkın meslek örgütü ile uzun vadeli iş birlikleri yaparak, Türkiye’de sahip olduğu ve işlettiği 6 fuar merkezi ve 4 ülkede sahip olduğu uluslararası ofisi ile düzenli ihtisas fuarları gerçekleştiriyor. Yeni dönemde ‘ticaret için önce sağlık’ mottosuyla fuarlarını düzenleyen Tüyap, Türk Standartları Enstitüsü’nün COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı şartlarını yerine getirerek TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazanan ilk fuarcılık şirketi olmanın sorumluluğuyla, dijital olanaklarını da seferber ederek hibrit fuarlar düzenlemeyi sürdürüyor. 

 

Etkinlik Takvimi 

Detaylar

Başlangıç:
7 Ocak 2023 @ 10:00
Bitiş:
15 Ocak 2023 @ 18:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , ,
https://karavanistfuari.com/

Organizatör

TÜYAP Fuarcılık
Telefon:
+90 (212) 867 11 00
View Organizatör Website

Mekan

TÜYAP Fuar Merkezi
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece, İSTANBUL
İstanbul, Büyükçekmece 34500 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
+90 (212) 867 11 00
View Mekan Website

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz