13 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul Peyzaj Fuarı

16 Kasım 2023 @ 10:00 - 18 Kasım 2023 @ 18:30

İstanbul Peyzaj, Peyzaj Malzemeleri, Süs Bitkileri, Park ve Bahçeler Fuarı

16 – 18 Kasım 2023’te daha da büyüyerek 2.kez sektörle buluşacak olan Peyzaj İstanbul Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy’de sektör profesyonellerine bir kez daha eşsiz ticari fırsatlar sunuyor olacak.

İhtiyaçlarınız için tek durak olan LIF 2023, bölgenin en önemli peyzaj ve süs bitkileri tedarikçileri buluşmasıdır ve gelecekteki alım satım ihtiyaçlarınızı karşılamak için bulunmanız gereken TEK FUARDIR. Yoğun iş temposundaki bir peyzaj profesyoneli olarak, zamanınızı verimli kullandığınızdan ve doğru ticari platformda yer aldığınızdan emin olmak için LIF 2023’te bulunun!

DAHA FAZLA KATILIMCI, DAHA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Bu yılki lansmanının başarısını yansıtan birçok yeni ve eski katılımcı, şimdiden LIF 2023 için stantlarını ayırttı. Profesyonel peyzaj ve süs bitkileri endüstrisi için bölgenin en önemli ve yenilikçi ticari etkinliği olarak kurulan LIF 2023, kapsamlı ürün ve hizmet sergisi ve böylece yeni iş fırsatları oluşturmak için ideal bir platform sağlıyor. En yeni ve rekabetçi peyzaj ürünleri ve hizmetlerini alıp satma konusunda ciddiyseniz, siz de LIF 2023’te yerinizi alın!

 

SEKTÖRÜN YENİ BULUŞMA ADRESİ

LIF 2023 için stant satışları rekor bir hızla devam ediyor ve yalnızca geçtiğimiz hafta içinde sektörün öncülerinden 11 üretici ve tedarikçi daha katılımlarını onayladılar. LIF 2022 için eşdeğer süreye göre rezerve edilen alan %300’ün üzerinde arttı ve beklentiler, daha 11 ay varken, LIF 2023’ün stant alanlarının ilkbahar aylarına kadar tamamen dolmuş olacağı yönünde. Bölgenin en profesyonel peyzaj ve süs bitkileri fuarının bir parçası olmak için bugün Athena Fuarcılık A.Ş. ile iletişime geçin!

 

Peyzaj İstanbul Fuarı, Genel Bilgileri:

Peyzaj ve Süs Bitkileri sektörümüz, değişen ekonomik, politik koşullar ve dönemsel gelişmelere bağlı olarak her yıl hem iç pazarda hem de dış pazarlarda hedef kitlesini yenilemek durumunda kalmaktadır. Ticaretin genel bir kuralı olarak pazar ağını ve müşteri portföyünü çeşitlendirmek ve geliştirmek, sürdürülebilir bir büyüme kaydedebilmek için gerekliliktir. Bu nedenle bölgesel ve küresel gelişmeleri yakından takip etmek, yeni pazarları araştırmak, trendleri yakalamak, ticaretin sürdürülebilmesi için ayrı bir öneme sahiptir.

Biz Athena Fuarcılık A.Ş. olarak, İstanbul ve Londra Peyzaj Fuarlarımız ile oluşturduğumuz seride, sizlerin pazar payınız ve ticari hacminiz üzerinde katkı sağlayabilmek ve zamanın gerisinde kalmadan potansiyel yeni pazarlara ve müşterilere ulaşabilmenizi sağlamak için çalışıyoruz. Bölgesel ve küresel düzeyde ekonomik ve politik gelişmeleri yakından takip ediyor, açılabilecek tüm yeni pazarlara göre hedef ziyaretçi kitlemizi, müşteri gruplarımızı ve pazarlama planlarımızı güncelliyoruz.

Peyzaj Fuarlarımızın temelini “Sürdürülebilirlik”, “Yenilikçilik” ve “Teknoloji Odaklılık” oluşturuyor. Fuarlarımızda yalnızca katılımcılarımızın stantlarını açması ve ziyaretçilerimizin alanı gezmesinden daha ileride, iş insanları arası etkileşimleri ve iletişimleri arttırabilecek ortamlar sunuyoruz. Tüm benzer fuarlara karşı hep bir adım önde olmak hedefiyle çalışıyoruz.

Temel mottomuz, “Bir işi yapmanın her zaman daha iyi bir yolu vardır!”. Siz de ticaretinizde alışılageldik yöntemler ve işlevselliğini yitirmiş eski pazar arayışları yerine, gelin ve Peyzaj Fuarları serimizin bir parçası olun! Peyzaj İstanbul Fuarı’nda yerinizi alın!Athena Fuarcılık A.Ş.

Etkinlik Takvimi 

Detaylar

Başlangıç:
16 Kasım 2023 @ 10:00
Bitiş:
18 Kasım 2023 @ 18:30
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Organizatör

ATHENA Fuarcılık A.Ş.
Telefon:
+90 312 495 95 91
E-posta:
info@AthenaFuar.com.tr
View Organizatör Website

Mekan

İFM-İstanbul Fuar Merkezi
İstanbul Fuar Merkezi, Hall 11, Yeşilköy Mahallesi, Bakırköy 34149 İstanbul
İstanbul, Bakırköy 34149 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0212) 468 52 51/54
View Mekan Website

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz