17 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Flower and Plant Show

16 Şubat 2023 @ 10:00 - 18 Şubat 2023 @ 18:00

The Flower and Plant Show

Türkiye’nin uluslararası ölçekteki en yeşil buluşması The Flower and Plant Show için hazırlıklar başladı. Süs Bitkileri ve Peyzaj Sektörünün ihracatına doğrudan katma değer sağlayan fuar, başta İtalya, İngiltere, Hollanda, Fransa, Mısır ve Rusya başta olmak üzere tüm Avrupa ve MENA bölgesinden satın almacıları, yerli üreticilerle buluşturacak. Tüyap Beylikdüzü’nde 30 bin metrekare alanda gerçekleşecek The Flower and Plant Show’a 160 firma ile yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 15 bin satın almacının katılması bekleniyor.

The Flower And Plant Show’un tarihini, daha önce sektörün alıştığı dönem olan sonbahar yerine, uluslararası fuar takvimine uygun hale getiren Tarsus Türkiye, organizasyonu yurt içi ve yurt dışında yeni satın almaların konuşulacağı bir dönemde gerçekleştirecek. 16-18 Şubat 2023 tarihlerinde 12.’si düzenlenecek olan The Flower and Plant Show, süs bitkileri ve peyzaj sektöründe global satın alma taleplerinin karşılık bulduğu ticaret adresi olacak. Fuarda; iç ve dış mekan süs bitkilerinden çiçek ve çiçekçilik malzemelerine, fide ve tohumlardan dikey bahçe uygulamalarına, egzotik ağaçlardan milli bitkilere, sulama ekipmanlarından peyzaj yeniliklerine ve bahçe aksesuarlarına kadar yüzlerce yeni ürün, teknoloji ve malzeme bir arada sergilenecek.

Aytemur; “Türkiye süs bitkileri ve peyzaj sektörünün çatı organizasyonu The Flower and Plant Show”

The Flower and Plant Show’un, başta yerli üreticiler olmak üzere süs bitkileri ve peyzaj sektörünün tüm paydaşlarını uluslararası nitelikli tek bir fuarda buluşturacağını belirten Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Ürün kalitesi ve rekabetçi fiyatları ile küresel pazarda öne çıkan yerli üreticilerimize, mevcut pazarların yanı sıra yeni alternatif ihracat kanalları sunacağız. Dünyanın dört bir tarafından doğrudan satın almacı en az 1.000 yabancı ziyaretçi fuarımıza gelecek. Ayrıca, Türkiye’nin dört bir yanındaki yerel satın almacılar da The Flower and Plant Show’da olacak. Özetle, hem katılımcılarımızı hem de ziyaretçilerimizi, yine eşsiz ticaret fırsatları bekliyor” dedi.

Tarsus Türkiye 

Tarsus Group, kurulmuş olduğu 1998 yılından bu yana, geniş bir endüstri yelpazesine yayılan öncü markalarla portföyünü oluşturmuştur. Tarsus Group, yerel pazarlarda güçlü varlığını ortaya koyma aşamasında olağanüstü pazar bilgisine sahip sadık bir ekip yetiştirirken, aynı zamanda sağlam bir uluslararası müşteri tabanı da geliştirmiştir.

Tarsus Group, Türkiye pazarındaki faaliyetlerine 2011 yılında başlamıştır. Tarsus Turkey, 2018 yılında kurulmuş olup, beş farklı sektörü kapsayan 6 sektör lideri ihtisas fuarı organize etmektedir.

Tarsus Group 1998 yılındaki kuruluşundan bu yana, olağanüstü pazar bilgisine sahip sadık bir ekip oluştururken, yerel pazarlarda güçlü bir varlığa sahip sadık, uluslararası bir müşteri tabanı oluşturmayı başarmıştır. Stratejinin merkezinde büyüme isteği yer alır: Fırsatlara hızlı bir şekilde yanıt verilir ve girişimci ruh şirketin her kademesine yansıtılır.

Etkinlik Takvimi 

 

Detaylar

Başlangıç:
16 Şubat 2023 @ 10:00
Bitiş:
18 Şubat 2023 @ 18:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, ,
https://www.flowershow.com.tr/

Organizatör

Tarsus Fuarcılık Türkiye
Telefon:
+90 (212) 275 75 79
E-posta:
tarsus@tarsusturkey.com
View Organizatör Website

Mekan

TÜYAP Fuar Merkezi
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece, İSTANBUL
İstanbul, Büyükçekmece 34500 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
+90 (212) 867 11 00
View Mekan Website

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz