test
19 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Buz Kazıyıcı

Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher’in, Ev & Bahçe kategorisinde yer alan ürünü, şarjlı EDI 4 buz kazıyıcı cihazı, don oluşumunda ve karlı havalarda buzlanan camların temizliğinde devrim yaratıyor. Özellikle araba sahiplerinin vazgeçemeyeceği buz kazıyıcı, buzları kazırken camları çizme endişesine son veriyor.

“EDI 4 Buz kazıyıcı” soğuk ve karlı havalarda buzlanan camları çizmeden temizliyor. Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher’in, Ev & Bahçe kategorisinde yer alan ürünü, şarjlı EDI 4 buz kazıyıcı cihazı, don oluşumunda ve karlı havalarda buzlanan camların temizliğinde devrim yaratıyor. Özellikle araba sahiplerinin vazgeçemeyeceği buz kazıyıcı, buzları kazırken camları çizme endişesine son veriyor.

Soğuk kış günlerinde Kärcher buz kazıma cihazı ile arabanızın camından buzu parça parça kazımak gibi yorucu işlerden ve camlar çizilecek mi endişesi yaşamaktan kurtulacaksınız. Üstelik koruyucu kapağının yanı sıra modern, kompakt tasarımı ve şarj bataryası sayesinde taşınması da saklanması da çok kolay.

 

Arabanızın camından kalın, inatçı buz katmanlarını hızlı ve zahmetsizce çıkarabileceksiniz. Dönen diski ve 6 adet sağlam plastik bıçağı sayesinde tek bir hareketle cama yapışmış buzları söküp atan kompakt buz kazıyıcı, yuvarlak kenarları sayesinde cam yüzeylerde herhangi bir çizik oluşmasını da engelliyor.

Kullanımı çok kolay

Sadece 550 gr ağırlığında olan şarjlı EDI 4 buz kazıyıcı, lityum iyon şarj edilebilir bataryası sayesinde kendi kendine deşarj olmadan her zaman kullanıma hazır durumda. Cihaz sayesinde arabanızın tüm camlarını inatçı buzlardan temizlemek için en fazla 2 dakika ayırmanız yeterli olacak. Zamanla aşınan bıçaklarını ise yedek parça olarak ambalajında bulunan bıçaklarla pratik bir şekilde değiştirmeniz de mümkün.

Birkaç kullanımdan sonra pilini şarj etmeniz, yeniden üstün performansı ile çalışması için yeterli oluyor. Buz kazıyıcının üzerindeki LED sistem de makinenin şarj olmasıyla yanıp sönerek size haber de veriyor.

Teknik Bilgiler:

Batarya türü: Lityum iyon akü

Pil çalışma süresi: 15 saat

Şarj etme süresi: 3 saat

Disk Çapı: 100 mm

Disk hızı: 500 mm

Aksesuarsız ağırlık: 0.6 kg

Ağırlık (paketlenmiş):  0.9 kg

Ekipman: Akü şarj kablosu ve koruyucu başlık

 

Rekreasyon ve Doğa Sporları

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments