13 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Özel Çadır

Dünyanın en iyi lüks çadır üreticisi olma hedefiyle yola çıkmış olan Exclusive Tents çadırları, tasarımları ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu Kadar “Özel Çadır” Görmediniz. Dünyanın en iyi lüks çadır üreticisi olma hedefiyle yola çıkmış olan Exclusive Tents çadırları, tasarımları ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Kurulacağı bölgenin özelliklerine ve kullanım amacına göre üretilip tasarlanan Exclusive Tents, aşırı sıcak veya soğuk bölgelere uygun olacak şekilde, %100 su geçirmez ve rüzgâra dayanıklı olacak şekilde üretiliyor.

Bu Kadar “Özel Çadır” Görmediniz.
Bu Kadar “Özel Çadır” Görmediniz.

Dört mevsime ve zorlu hava koşullarına uygun ve çeşitli ebatlarda üretilen çadırların çubuk demirleri paslanmaz çelikten, çadır bezi ise ihtiyaca uygun, yalıtımlı, UV’ye, güneş ışığına, kimyasallara, tuzlu suya ve hatta asit yağmurlarına dayanıklı malzemeden üretiliyor.

Exclusive Tents ayrıca üretimlerini çevre dostu olacak şekilde ve doğa ile bütünleşik olarak yapmaya gayret ediyor. Dışarıdan doğanın bir parçası gibi görünen çadırların içine girdiğinizde 5 yıldızlı otel konforuyla karşılaşıyorsunuz.

Çadırların içi kullananları rahat ettirecek mobilyalar, dolaplar, banyo, serin havalar için soba, ışıklandırma gibi ihtiyaçlar gözetilerek tasarlandığı gibi dışı da açık havanın keyfini çıkaracak şekilde seyir terası, yemek ve açık hava alanı düşünülerek tasarlanmakta.

Glamping, tatil köyü, otel, restoran gibi yerler başta olmak üzere ister kişisel ister ticari tüm ihtiyaçlara uygun üretim yapabilen Exclusive Tents çadırları ayrıca sosyal mesafe konusunda çözümler sunmaya da yardımcı oluyor.

Son olarak Exclusive Tents’in ürettiği modellere ve tamamladığı projelere daha detaylı göz atmak için https://www.exclusivetents.com/ web sayfalarını ziyaret etmenizi de öneririz.

Ekoterapi, İnsan-Doğa Arasındaki Karşılıklı Şifa

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments