test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorKampKamp Yapmak, Brothers Camp Ürünleriyle Daha Eğlenceli

Kamp Yapmak, Brothers Camp Ürünleriyle Daha Eğlenceli

Araç üstü çadır insanların doğa ile buluşmasını sağlayan konaklama açısından en pratik en verimli en kullanışlı ve en güvenli outdoor ürünüdür.  Hızlı kurulum ve toplanma imkanı ile kolay konaklama sağlayabileceğiniz, her fırsatta sizi kamp yapmaya sürükleyecek kamp yapmayı sevenlere yada çekingen davrananlara büyük kolaylık sağlayan araç üstü konaklama ekipmanıdır… Kısaca Brothers Camp araç üstü çadırların yeni adıdır. Araç üstü çadırlar tüm binek araçlara uyumludur. Yük aracın iskeletine bindiği için araca herhangi bir zarar da vermez. Minimum 63 maksimum 75 kg a sahip bu yeni kamp oyuncakları tavan çıtası ve ara atkısı doğru tercih edildiği sürece araca asla zarar vermez. Ruhsata işletmenize gerek yoktur. Muayeneden de rahatlıkla geçebilirsiniz.

Araç üstü çadır ne demek öncelikle bilmeyenler için biraz bundan bahsedebilir misiniz, bu çadırlar mesela her türden aracın üzerine yerleştirilebilir mi veya ruhsata işletmek gerekli mi?

 

Araç üstü çadır insanların doğa ile buluşmasını sağlayan konaklama açısından en pratik en verimli en kullanışlı ve en güvenli outdoor ürünüdür. 

Hızlı kurulum ve toplanma imkanı ile kolay konaklama sağlayabileceğiniz, her fırsatta sizi kamp yapmaya sürükleyecek kamp yapmayı sevenlere yada çekingen davrananlara büyük kolaylık sağlayan araç üstü konaklama ekipmanıdır… Kısaca Brothers Camp araç üstü çadırların yeni adıdır.

Araç üstü çadırlar tüm binek araçlara uyumludur. Yük aracın iskeletine bindiği için araca herhangi bir zarar da vermez. Minimum 63 maksimum 75 kg a sahip bu yeni kamp oyuncakları tavan çıtası ve ara atkısı doğru tercih edildiği sürece araca asla zarar vermez. Ruhsata işletmenize gerek yoktur. Muayeneden de rahatlıkla geçebilirsiniz.

 

Brothers Camp - Araç üstü çadır
Brothers Camp – Araç üstü çadır
Siz  Brothers Camp firması olarak ömür boyu memnuniyet garantisi ve fütüristik tasarım gibi oldukça iddialı söylemlerle müşterilerinize hitap ediyorsunuz. Bu iddianın ardında nasıl bir çalışma yatıyor? Sizi diğerlerinden ayıran en önemli fark nedir?

İnanılmaz bir ar-ge çalışması ayrıca bu iddanın altında gecelerce mühendislerle masa başında uykusuzluk, atölyede defalarca dikim ve kendi ürünümüzü kendimizinde kullanması yatıyor. Bu ürünü neden bu kadar içten ve gerçekliği ile anlattığımı hep sorar müşterilerim. Kendi kullandığınız ürünü anlatmanız çok daha kolaydır. Al sat yapıyor olsaydım bu kadar başarılı olmayabilirdim. İşine aşk ile her sabah herkesten önce ve ilk günki heyecanı ile gelmeye devam eden bir girişimci, fiyat performans değil her daim kalite performans odaklı çalışan bir ekip sanırım bizi (Brothers Camp)i diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimiz olsa gerek :))

Brothers Camp - Araç üstü çadır
Brothers Camp – Araç üstü çadır
Kamp severler araç üstü çadır ile karavanı kıyaslayabiliyorlar. Sizce bunlar birbirinin ikamesi olabilir mi yoksa birbirinden tamamen farklı şeyler mi? Bizim için araç üstü çadır – karavan kıyaslaması yapabilir misiniz?

 

Karavan da çadır da doğa da bir ihtiyaç ve yaşam tarzı aslında . İki ekipmanında farklı amaçları var. Benim diğer mesleğim sirk sanatçılığı. Aynı zamanda Türkiye nin ilk ve tek sirk çadırına da sahibim. Yılın 8 ayını karavan da çocuk büyüterek geçiren bir anneden bahsediyoruz.  13 yıldır karavanı ve çadırı ile gezen ben ikisinden de ayrı zevk aldım. Fakat gezmek için karavan mı çadır mı derseniz elbette çadır, neden? Çünkü hızlı hareket edebiliyorum, park aramak zorunda değilim, arabamın gittiği yere yatağım gidiyor. Karavan bakım isteyen bir bebek gibi benim için. Üstelik ben bir karavan firması da sahibiyim. Buna rağmen müşterilerime şunu sorarım, hızlı hareket etmeli ise 15 günlük bir senelik izni varsa kesinlikle çadır. Yok memurum yılın 3 ayı tatilim var derseniz karavan. Çünkü yavaş yavaş köy kasaba gezerek tüm keyfini çıkarabileceğiniz bir gezi olacaktır (önceden rutunuzu iyi çizerek )

Brothers Camp - Araç üstü çadır
Brothers Camp – Araç üstü çadır
Araç üstü çadırların kampçıları daha fazla özgürleştirdiğini söyleyebilir miyiz, bir de müşterileriniz bu çadırların en çok hangi yönünü beğeniyor?

Elbette söyleyebiliriz. Düşünsenize yazlığınız her daim tavanınızda olduğunu:) 

Kolay açılıp kapanması 

İçine malzeme istiflenebilmesi için kapalı halinde 22cm boşluk olması

Dizaynındaki aerodinamik detayı ve şıklığı

Hafifliği 

Servis ağının gücü

%100 su almaması

Gerçek bir 4 mevsim kalite performans ürünü oluşu

Çadır üzerinde kullanılan tüm ekipmanların dünyanın bir dünya üzerinde kalitesini kanıtlamış olması

 

Brothers Camp - Araç üstü çadır
Brothers Camp – Araç üstü çadır
Biraz da modellerinizden bahsedebilir misiniz, özellikle ilk defa araç üstü çadır alacaklara tavsiyeleriniz ne olurdu, doğru araç üstü çadıra karar verirken nelere dikkat etmeliler gibi.

Birçok modelimiz var tek kişi de kullanabileceğiniz, iki kişi de kullanabileceğiniz, üç ya da dört kişi de kullanabileceğiniz çadır modellerimiz mevcuttur. Eğer hayatınıza ilk kez girecekse araç üstü çadır, kesinlikle alacağınız ürünü yakından inceleyip kullanacağınız kişilerle bayiilerimizi ziyaret edin deriz. Üstelik en en en önemlisi firmaların yorumlarını, forumlarını muhakkak iyi inceleyin ve deneyimleyin.

Ürünün muhatabı, servisi, müşteri hizmetlerinin satış sonrası da aynı hızla çözüm odaklı oluşu ve geri dönüşü. Ürürün su almaması hafifliği ve pratikliği önemli.

Siz siz olun asla fiyat performans odaklı seçim yapmayın , kalite odaklı seçiminiz sizi altın yatırımı yapmış gibi kâra geçirecektir.

 

https://brotherscamp.com/

Kaz Dağları, Güre Bahar Şenlikleri 2022

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments