test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorDoğa SporlarıBalparmak Apitera Golf Turnuvası

Balparmak Apitera Golf Turnuvası

Balparmak Apitera Golf Turnuvası 130 Sporcuyu Buluşturdu. Balparmak Apitera, 30 Temmuz’da Klassis Golf Kulübü tarafından düzenlenen Golf Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlendi. Yaklaşık 130 oyuncunun yarıştığı turnuva büyük ilgi gördü.

Balparmak Apitera Golf Turnuvası 130 Sporcuyu Buluşturdu.

Balparmak Apitera, 30 Temmuz’da Klassis Golf Kulübü tarafından düzenlenen Golf Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlendi. Yaklaşık 130 oyuncunun yarıştığı turnuva büyük ilgi gördü.

Balparmak, iyi yaşam markası Apitera ile Klassis Golf Kulübü tarafından organize edilen golf turnuvasının ana sponsoru oldu. 30 Temmuz Cumartesi günü Türkiye Golf Federasyonu Silivri Golf Sahası’nda gerçekleşen turnuva; Erkekler Gross, Kadınlar Gross, Erkekler A-B-C, Kadınlar A-B, Nearest To Pin, Longest Drive, Minik A ve Minik B olmak üzere 8 farklı kategoride düzenlendi. Turnuvaya 90 yetişkin ve 40 çocuk oyuncu katıldı. Apitera Gross 1.si Kadınlarda Tülay Turhan, Erkeklerde Muhsin Bayramoğlu oldu.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Balparmak Genel Müdürü Onur Özyurt, “Balparmak olarak doğanın mucizesi olarak tanımlanan bal ve propolis gibi arı ürünleri ile doğal bitkileri buluşturduğumuz Apitera markamızla sağlıklı yaşamın peşinde olan herkesi, arıların sırrıyla bir araya getiriyoruz. Bu nedenle sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan sporu da destekliyoruz. Bu çerçevede böyle değerli bir turnuvanın sponsorluğunu üstlenmekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

Balparmak Apitera Golf Turnuvası Dereceye Girenler

Erkekler A Kategorisi
 1. Cengiz Şahin
 2. Jeong Ho Kim
 3. Muhsin Bayramoğlu
Erkekler B kategorisi
 1. Hıdır Eyidoğan
 2. İhsan Kızılkaya
 3. Nedim Nazlı
Erkekler C Kategorisi
 1. Seung Lak Kim
 2. Mert Efe Kızılkaya
 3. Kerem Dirik
Kadınlar A Kategorisi
 1. Tülay Turhan
 2. Fatma Aytaş
 3. Gülçin Gürkan
Kadınlar B Kategorisi
 1. Şahide Kızılkaya
 2. Miheon Kwak
 3. Nazan Somer Özelgin
Özel Ödüller
 • Longest Kadınlar – Tülay Turhan
 • Longest Erkekler – Mert Efe Kızılkaya
 • Nearst to Pin Erkekler – Osman Aytekin
Minik A Kategorisi
 1. Zeynep Su Polat
 2. Naz Doğru
 3. Elif Naz Akıncı
Minik B Kategorisi
 1. İlker Çınar Gültin
 2. Ömer İrfan Şahin
 3. Tarık Aras Çelik

Balparmak hakkında:

Tüketicisine sunduğu kalite standardı ile farklılaşan Balparmak, bu anlamda sektörün öncülüğünü üstleniyor. Gıda güvenliği konusunda uluslararası standartlara göre çalışan Balparmak, FSSC 22000 (Food Safety System Certification) ve BRCGS (British Retail Consortium Global Standarts) gibi uluslararası gıda güvenliği sistemleri sertifikalarına da sahip. Türkiye’nin bal ve diğer arı ürünleri alanındaki ilk, gıda alanında 8’inci Ar-Ge Merkezi’ne sahip olan Balparmak; TÜRKAK tarafından akredite olan Bal ve Diğer Arı Ürünleri Araştırma ve Kalite Kontrol Laboratuvarı sayesinde, tüketicilerine sunduğu ürünlerini en az 100 parametrede analiz ediyor.

Etkinlik Takvimi

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments