13 Nisan 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

ANKARA COFFEE FESTİVAL

ANKARA COFFEE FESTİVAL RENKLİ ETKİNLİKLERİ İLE BİLKENT CENTER’DA  Ankara Coffee Festival, 23-24-25 Eylül’de birbirinden özel ve keyifli atölyeler, kahve tadımları ve yarışmalar ile 6. Kez Bilkent Center’da kahve severlerle buluşacak.  Kahve severleri bir araya getiren Ankara Coffee Festival, üç gün sonra Bilkent Center’da kapılarını açıyor. Atölyeler, yarışmalar, kahve tadımları ve alanında uzman kişilerin katılımları ile renkli etkinliklere sahne olacak olan festivalin programı da göz dolduruyor. 

ANKARA COFFEE FESTİVAL RENKLİ ETKİNLİKLERİ İLE BİLKENT CENTER’DA 

Ankara Coffee Festival, 23-24-25 Eylül’de birbirinden özel ve keyifli atölyeler, kahve tadımları ve yarışmalar ile 6. Kez Bilkent Center’da kahve severlerle buluşacak.

Kahve severleri bir araya getiren Ankara Coffee Festival, üç gün sonra Bilkent Center’da kapılarını açıyor. Atölyeler, yarışmalar, kahve tadımları ve alanında uzman kişilerin katılımları ile renkli etkinliklere sahne olacak olan festivalin programı da göz dolduruyor.

Festivale katılım sağlayan herkese açık olan atölye ve söyleşiler, alanında uzman kişiler tarafından kahve severlerle buluşurken; her gün için ayrı olarak planlanan etkinlikler festival coşkusunu aralıksız sürdürecek.

Kahveye dair bilgilerle ilk gün

Bilkent Center’ın ana sponsorluğunda Başkentlilerle buluşacak olan Ankara Coffee Festival’in ilk gününde Nisan Ağca ile Kahve Tadımı, Kahve Yazarı ve Eğitmeni Atilla Narin ile Mücahit Çelebi’nin yer aldığı Türk Kahvesinin 500 Yıllık Öyküsü ve Yapım Teknikleri workshopları Başkentliler ile buluşurken; SCA Turkey Ülke Koordinatörü Aslı Yaman ile SCA Turkey Kimdir?, Berke Şişmanlar ile Dijital Kahvenin Yolculuğu ve Deniz Tombuloğlu ile Milano Dünya Cezve & İbrik Şampiyonasına Hazırlanma Süreci söyleşileri Coffe Talks bölümünde katılımcılarla olacak.

İnteraktif workshoplar ve renkli söyleşiler

Festivalin ikinci gününde ise A4 KAHVE Kurucu Ortak’ı Aykut Altıntaş ile Bir Mühendisin Kahve Dükkânı Rüyası, Ayşen Üçcan Keskinkılıç ile Canlandıran geri Dönüşüm Hikayesi – Kahve Atık Platformu Coffe Talks bölümünde yer alacak. İkinci günde de birbirinden özel workshoplarına devam eden Ankara Coffee Festival; Nisan Ağca ile MediaMarkt Barista ile Latte Art Atölyesi, Sefer Dağ ve Pelin Gür ile Cold Brew ve Nitro Kahve: Soğuk Demlemede Şerbetçi Otunun Etkileri ve Farro Kurucu Ortak’ı Serkan Sözen ile Kahve ve Kruvasan workshoplarını kahve tutkunları ile buluşturacak.

Kahve tutkunlarına özel eğitimler

Son gününde ise Paper Roasting Coffee Kurucusu Uğur Asilsoy ile Nitelikli Kahve Nedir? söyleşisiyle başlayan festival, Nisan Ağca ile MediaMarkt Barista ile Türk Kahvesi Atölyesi, Koray Erdoğdu Philips ile Kendi Evinin Baristası Ol workshopu, M. Can Kiraz’ın Nitelikli Değil Özellikli Kahve söyleşisi ve Clinic Coffee Co. Kurucu Ortak’ı aynı zamanda iç mimar olan Önder Akyazıcı ile İç Mekân Tasarımında Coffee Shop Kurgusu ve Pragmatik Yaklaşımlar Coffe Talk’’u ile son bulacak.

Biletler https://www.dsmbilet.com/ adresinde satışa sunuluyor.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır. Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’ mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir.

Etkinlik Takvimi 

 

Önceki İçerikSONBAHAR YORGUNLUĞU
Sonraki İçerikEker I Run
İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments