test
19 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorDoğa SporlarıAlize Ocean Racing, Transquadra Yarışını Tamamladı!

Alize Ocean Racing, Transquadra Yarışını Tamamladı!

İlk Türk takımı olarak Transquadra’da yarışan Alize Ocean Racing, aralıksız 17 gün boyunca okyanusun çetin şartları ile mücadele etti ve yarışı sorunsuz bir şekilde 5. sırada tamamladı.

İlk Türk takımı olarak Transquadra’da yarışan Alize Ocean Racing, aralıksız 17 gün boyunca okyanusun çetin şartları ile mücadele etti ve yarışı sorunsuz bir şekilde 5. sırada tamamladı.

Tolga Ekrem Pamir ile Sinan Sümer’den kurulu OMM Alize Ocean Racing, tek Türk ekip olarak katıldığı dünyaca ünlü yelken yarışı Transquadra’da yaklaşık 2.700 deniz mili mesafede yarıştılar. Yarışın ilk etabı olan Marsilya-Madeira rotasını ikincilik ile tamamlamıştı. Yarışın ikinci etabına büyük titizlikle hazırlanan ekip, dalgalı ve rüzgarlı okyanusta muhteşem bir mücadele sergiledi ve yarışı sorunsuz bir şekilde tamamladı.

Açık deniz yelkenciliğinde Türkiye’de bir ilke imza atan Sinan Sümer ve Tolga Ekrem Pamir’in kurduğu Alize Ocean Racing’i tebrik ederiz.

Alize Yatçılık Hakkında:

Alize Yatçılık’ ın kuruluş nedeni ülkemizde yelken sporunun ve denizciliğin gelişmesine katkıda bulunmaktır. Özellikle küçük yaşlarda bu sporla tanışma fırsatı yakalayamamış insanlara yelkenci ve denizci olma yolunu açmak en büyük hedefimizdir. Yelken sporunu öğretmenin yanı sıra, halen devam etmekte olan denizcilerin ihtiyaçlarını karşılamak da bir diğer gayemizdir.

Bu sebeple İstanbul un en merkezi bölgesi olan Kalamış Marinada 11 teknelik geniş tekne filomuzla her yaştan yetişkin ve genç deniz severleri yelkenle tanıştırıyoruz. Bununla beraber Üniversite yelkenciliği ile genç bireylere ve okullara bu sporu sevdirmek ve yaygınlaştırmak için bilgi, tecrübe ve çabamızı onlarla paylaşıyoruz.

Bu nedenlerle ;
• Yelken sporunu ve denizciliği sevdirerek geniş kitlelere yaymak, yüksek standartlarda eğitimini vermek ve denizcilerin mevcut ihtiyaçlarını karşılamak, misyonunu ve
• Yelken sporuyla amatör veya profesyonel olarak ilgilenen her seviyede denizciler için tek hizmet noktası olmak, vizyonunu benimsiyoruz.
Her türlü ihtiyacınızı karşılayacak tekne filomuz, bilgi birikimimiz ve enerjimizle sizinle birlikteyiz

Ekoterapi, İnsan-Doğa Arasındaki Karşılıklı Şifa

 

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments