test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Akyaka Kite Beach

Küresel teknoloji lideri Xiaomi, rüzgarıyla ünlü Akyaka Kite Beach'le iş birliği yaptı. Sezon boyunca devam edecek iş birliği kapsamında her yönüyle etkileyici Redmi Note 12 Serisi kite sörf severlerin aktivitelerine ortak olacak.

Küresel teknoloji lideri Xiaomi, rüzgarıyla ünlü Akyaka Kite Beach ‘le iş birliği yaptı. Sezon boyunca devam edecek iş birliği kapsamında her yönüyle etkileyici Redmi Note 12 Serisi kite sörf severlerin aktivitelerine ortak olacak.

 

Her yönüyle etkileyici Redmi Note 12 Serisi ile Akyaka Kite Beach bir araya geliyor. Her yaz sörf severlerin gözde yeri olan Akyaka Kite Beach’te birbirinden keyifli etkinlikler küresel teknoloji lideri olan Xiaomi sponsorluğunda gerçekleşecek. Xiaomi ile Akyaka Kite Beach iş birliği 8 Temmuz tarihinde “Xiaomi Weekend” ile başlayacak ve yaz sezonu boyunca sürecek. Etkinlikler sevilen sosyal medya fenomenleri ve Xiaomi fanların katılımıyla renklenecek. Akyaka Kite Beach girişinde yer alan Xiaomi Lounge ve deneyim alanıyla ziyaretçiler deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken Redmi Note 12 serisi akıllı telefonları da deneyimleme fırsatı bulacak. 

 

Xiaomi ile eğlence dur durak bilmeden devam edecek. Keyif dolu etkinliklerin, lounge ve deneyim alanının yanı sıra Xiaomi Weekend’e ek olarak iş birliği kapsamında kite sörf yarışması organize edilecek. “Xiaomi Kite Cup” adıyla 5 Ağustos tarihinde profesyonel kite sörfçülerinin katılımıyla gerçekleşcek bu yarışmada ilk üçe giren yarışmacılar ödüllendirilecek. 

 

Keşfetmeyi, deneyimlemeyi ve aktif bir hayat tarzını benimseyen kullanıcılar için tasarlanan Redmi Note 12 serisi ile ekstrem bir su sporu olan kite sörf topluluğunu bir araya getirecek iş birliği, Redmi Note 12 serisi ve hedef kitlesi arasında güçlü bir bağ kurmayı hedefliyor.

 

Her yönüyle etkileyici Redmi Note 12 Serisi Kite Beach’te kullanıcılarının anılarına ortak oluyor

 

Fotoğrafçılık ve genel kullanıcı deneyimini yeniden tanımlayan amiral gemisi telefonları ile Redmi Note 12 Serisi her yönüyle etkileyici maceralarında Akyaka Kite Beach’te de kullanıcılarının yanında olacak. Her anın kıymetli olduğu sahilde, gelişmiş kamera özellikleri ile Redmi Note 12 serisi hem gece hem de gündüz tüm ışık koşullarında gerçekleşecek etkinliklerde kusursuz bir yol arkadaşı oluyor. Birinci sınıf görsel, işitsel ve ses teknolojisi ile sahildeki kalabalık seslerin arasında kullanıcılara mükemmel bir performans sunuyor. 

 

Her anı kaydetmek isteyen kullanıcılar için de mükemmel bir tercih olan Redmi Note 12 serisi, kullanıcıların pili sorun etmeden her şeyi yapabilmeleri ve hiçbir anı kaçırmamaları, sosyal medya etkinlikleri, fotoğrafçılık, video çekimi ve daha fazlası için kolayca uzun süreli kullanım sağlayan pil ömrü ve segmentinde fark yaratan hızlı şarj özellikleriyle de sörfçülerin ve izleyenlerin anılarına ortak oluyor. 

 

Xiaomi Corporation Hakkında

Xiaomi Corporation Nisan 2010’da kuruldu ve 9 Temmuz 2018’de Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası Ana Kurulu’nda işlem görmeye başladı (1810.HK). Xiaomi, özünde IoT platformu ile birbirine bağlı akıllı telefonlar ve akıllı donanımlar bulunduran bir tüketici elektroniği ve akıllı üretim şirketidir. “Kullanıcılarla arkadaş olmak ve kullanıcıların kalbindeki en havalı şirket olmak” vizyonunu benimseyen Xiaomi; sürekli olarak yenilikçi teknolojiler, üst düzey kullanıcı deneyimi ve operasyonel verimlilik üzerine yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Şirket, dünya genelinde herkesin yenilikçi teknolojilerle tanışması ve yaşam sürmesini sağlamak için en uygun fiyatlarla durmaksızın en mükemmel ürünleri üretmek için çalışıyor. Xiaomi, Canalys’e göre 2023 yılının ilk çeyreğinde küresel akıllı telefon pazarının 3 numaralı akıllı telefon markası oldu. Şirket ayrıca, 31 Mart 2023 itibarıyla akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar hariç olmak üzere platformuna bağlı 618 milyon akıllı cihazla dünyanın önde gelen tüketici AIoT (AI+IoT) platformunu kurdu. Xiaomi ürünleri dünya çapında 100’den fazla ülke ve bölgede bulunmaktadır. Ağustos 2022’de şirket, 2021’e kıyasla 72 sıra yükselerek 266. sırada yer alarak Fortune Global 500 listesine dördüncü kez girdi. Xiaomi, Hang Seng Endeksi, Hang Seng China Enterprises Endeksi, Hang Seng TECH Endeksi ve Hang Seng China 50 Endeksi’nin bir bileşenidir.

Detaylı bilgi için https://www.mi.com/global/discover/newsroom adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments