test
25 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOutdoorDoğa SporlarıAKRA Gran Fondo Antalya

AKRA Gran Fondo Antalya

AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum amatör yol bisikleti yarışında pedallar, iyilik için dönecek.   AKRA Gran Fondo Antalya by AG Tohum amatör yol bisikleti yarışı kayıt gelirleri deprem felaketinden etkilenen çocuklar için kullanılacak.    Argeus Travel & Events ve Yedi İletişim tarafından, AKRA Hotels ana sponsorluğunda ve AG Tohum desteğiyle 2018 yılından bu yana düzenlenen amatör yol bisiklet yarışı AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum için kayıtlar başladı. 30 Nisan 2023, pazar günü gerçekleşecek yarışın bu seneki teması ise “Pedallar İyilik İçin Dönüyor” oldu. 

AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum amatör yol bisikleti yarışında pedallar, iyilik için dönecek.

AKRA Gran Fondo Antalya by AG Tohum amatör yol bisikleti yarışı kayıt gelirleri deprem felaketinden etkilenen çocuklar için kullanılacak. 

Argeus Travel & Events ve Yedi İletişim tarafından, AKRA Hotels ana sponsorluğunda ve AG Tohum desteğiyle 2018 yılından bu yana düzenlenen amatör yol bisiklet yarışı AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum için kayıtlar başladı. 30 Nisan 2023, pazar günü gerçekleşecek yarışın bu seneki teması ise “Pedallar İyilik İçin Dönüyor” oldu. 

 

Kayıt gelirleri ile alınacak bisikletler depremzede çocuklara… 

 

AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum’dan bu yıl elde edilecek kayıt gelirleri, 11 ilimizde büyük yıkıma neden olan depremden etkilenen çocuklar için değerlendirilecek.

Kayıt gelirleri ile alınacak olan bisikletler, Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliği ile depremzede çocuklara dağıtılacak. Pedalların iyilik için döneceği organizasyonun kayıtları şu adreste başladı: https://www.akragranfondoantalya.org/ 

 

Dünyanın dört bir yanından Antalya Kemer’e gelecek olan amatör bisikletçiler yarış boyunca sporun ve Kemer’in eşsiz doğal güzelliklerine yakından tanık olacak.

 

Antalya Valiliği, Kemer Kaymakamlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Belediyesi, Kemer Belediyesi, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) katkıları ile düzenlenen AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum yarışına  Corendon Airlines, Fraport TAV Antalya Airport,  Diana Travel, Paloma Hotels, Regnum Carya, Zemzem, Ceysu, Antalya Akvaryum, Yaşam Hastaneler Grubu, Salcano, Shimano, sponsor olurken Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB), Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV), Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB), Kemer Yöresel Tanıtım Vakfı (KETAV), Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) , Akdeniz Reklamcılar Derneği (ARD) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) de organizasyona destek verenler arasında yer aldı.

 

Benzersiz iki parkur bisikletçileri bekliyor

 

Uluslararası Bisiklet Birliği-UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenen 2 parkurdan oluşan yarış, pek çok ülkeden amatör bisikletçiyi Antalya- Kemer’de ağırlamaya hazırlanıyor. 98 kilometre uzunluğuyla yarışın en uzun parkuru olan AKRA Parkuru, toplamda 2.000 metreden fazla tırmanışa sahip. Kemer Olbia Parkı’ndan başlayacak olan parkur, geçen zorlu yaklaşık 6 saatin ardından aynı noktada son bulacak. Yarışın bir diğer parkuru olan AG Tohum Parkuru ise 48 kilometre mesafeden oluşuyor. Yarışçıların 537 metreden fazla tırmanışa sahip olacağı parkur Kemer Olbia Parkı’ndan başlayacak ve aynı noktada bitecek. Antalya ve Kemer’in büyüleyici manzarası kilometreler boyunca tüm sporculara eşlik edecek, “Pedallar İyilik için Dönecek”

 

Tüm amatör bisikletçileri Antalya-Kemer’e bekleniyor. Son başvuru tarihi: 24 Nisan 2023

 

#İyilikElçisiOl

Etkinlik Takvimi

Önceki İçerikDÜNYA ORMANCILIK HAFTASI
Sonraki İçerikOutdoor Club
İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments