test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Açık Hava Keyfi

KOÇTAŞ, Teraslarda Açık Hava Keyfi Yaşamak İsteyenlere Öneriler. Koçtaş, yaz aylarında hem evinde olup hem de açık hava rahatlığını doyasıya yaşamak isteyenler için teras dekorasyon önerileri sunuyor. Teraslarını birkaç dekoratif dokunuş ile şık ve kullanışlı bir alana dönüştürmek isteyenler aradıkları fikir önerilerine Yaşayan Evler Blog’dan, tüm ihtiyaçlarına ise Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından ulaşabilir.

KOÇTAŞ, Teraslarda Açık Hava Keyfi Yaşamak İsteyenlere Öneriler.

Koçtaş, yaz aylarında hem evinde olup hem de açık hava rahatlığını doyasıya yaşamak isteyenler için teras dekorasyon önerileri sunuyor. Teraslarını birkaç dekoratif dokunuş ile şık ve kullanışlı bir alana dönüştürmek isteyenler aradıkları fikir önerilerine Yaşayan Evler Blog’dan, tüm ihtiyaçlarına ise Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından ulaşabilir.

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek bir adreste toplayan Koçtaş, yaz aylarında açık havanın keyfini evlerinde çıkarmak isteyenler için birkaç adımda uygulanabilir teras dekorasyonu önerileri sunuyor.

Her alanda olduğu gibi teras dekorasyonunda da mobilya seçimi büyük önem taşıyor. Koçtaş uzmanları güneşin ve ılık rüzgârın tadını çıkarmak isteyenlere, alana uygun ve ihtiyacı karşılayacak mobilya seçimi yapmalarını tavsiye ediyor. Zemin dekorasyonunda ise kolay monte edilebilir yer karolarıyla şık ve kullanışlı bir alan oluşturulabilir. Teras zemininde kullanılan renk paletine ve dekorasyon tarzına uygun bir halı ya da kilim ile de yer dekorasyonu tamamlanabilir.

KOÇTAŞ, Teraslarda Açık Hava Keyfi Yaşamak İsteyenlere Öneriler.
KOÇTAŞ, Teraslarda Açık Hava Keyfi Yaşamak İsteyenlere Öneriler.

Teras dekorasyonunun olmazsa olmazı bitki seçiminde ise alanın uygunluğuna göre duvara asılacak palet ya da metal demirlerin üzerine konumlandırılacak çiçekler ile yeşilin huzur veren enerjisi teraslara yansıtılabilir.

Koçtaş uzmanları, uygun bütçeli kendin yap önerileriyle terasları keyifli alanlara dönüştürmek isteyenlere kullanılmayan eski eşyaları dönüştürmelerini tavsiye ediyor. Örneğin eski kitaplığı terasta bir sedire dönüştürmek güzel fikir…

Teras aydınlatmasında ise apliklerden, birkaç ampulün bir arada bulunduğu ışık zincirlerinden, büyük mumlardan, hatta spot aydınlatmalardan yararlanılabilir. Solar aydınlatma seçeneği de hem doğayı koruyan hem de bütçeye en uygun alternatifler arasında yer alıyor. Gökyüzünü rahatça izleyebilmek ve güneşten korunmak için terasa uygun bir şemsiye tercih edilebilir ya da tavana çıtalar monte edilerek renkli kumaşlar asılabilir.

Son yılların en gözde teras dekorasyonu ürünleri arasında yer alan tekli salıncak ile alanın atmosferini değiştirmek ve şık bir görünüm katmak da mümkün…

Ekoterapi, İnsan-Doğa Arasındaki Karşılıklı Şifa

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments