test
17 Haziran 2024
No menu items!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaEtkinliklerEtkinlik Haberleri2022 Pekin Kış Olimpiyatları Programı

2022 Pekin Kış Olimpiyatları Programı

Bu yıl Çin’de düzenlenecek olan 2022 Pekin (Beijing ) Kış Olimpiyatlarının programı belli oldu. Boykot çağrılarına ve pandeminin etkilerine rağmen hız kesmeden sürdürülen olimpiyat hazırlıklarında sona gelindi.

2022 Pekin Kış Olimpiyatları Programı. Bu yıl Çin’de düzenlenecek olan 2022 Pekin (Beijing ) Kış Olimpiyatlarının programı belli oldu. Boykot çağrılarına ve pandeminin etkilerine rağmen hız kesmeden sürdürülen olimpiyat hazırlıklarında sona gelindi. 2 Şubatta başlaması ve 20 Şubatta tamamlanması planlanan etkinliklerin gün ve saatlerini olimpiyat meraklıları için düzenlediğimiz bu yazımızda bulabilirsiniz.

Son bir not olarak programda yer alan saatler Türkiye saatleri olduğunu ve olimpiyat oyunlarının Türkiye’de Eurosport kanalından izlenebileceğini de ekleyelim.

2022 Pekin Kış Olimpiyatları Programı
2 ŞUBAT ÇARŞAMBA
  • 01:05     Körling
3 ŞUBAT PERŞEMBE
  • 14:05     Körling
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 14:05     Körling
  • 16:40     Buz Hokeyi
  • 23:00     Serbest Stil Kayak
  • 00:45     Serbest Stil Kayak
  • 01:05     Körling
  • 02:10     Buz Hokeyi
4 ŞUBAT CUMA
  • 13:35     Körling
  • 14:55     Artistik Patinaj
  • 14:55     Artistik Patinaj
  • 14:55     Artistik Patinaj
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 18:35     Körling
5 ŞUBAT CUMARTESİ
  • 14:05     Körling
  • 15:45     Snowboard
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 19:05     Körling
  • 21:00     Kayakla Atlama
  • 20:45     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 21:30     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 22:00     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 23:00     Serbest Stil Kayak
  • 23:45     Kayakla Atlama (Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Kısa-Kulvar Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 00:10     Kızak
  • 00:30     Serbest Stil Kayak (Final Karşılaşmaları)
  • 01:05     Körling
  • 02:10     Buz Hokeyi
6 ŞUBAT PAZAR
  • 14:05     Körling
  • 14:30     Artistik Patinaj
  • 14:30     Snowboard (Final Karşılaşmaları)
  • 16:00     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 17:30     Snowboard
  • 19:05     Körling
  • 20:00     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 21:30     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 23:00     Serbest Stil Kayak
  • 00:00     Kayakla Atlama (Final Karşılaşmaları)
  • 00:30     Serbest Stil Kayak (Final Karşılaşmaları)
  • 00:30     Kızak (Final Karşılaşmaları)
  • 01:05     Körling
  • 02:10     Buz Hokeyi
7 ŞUBAT PAZARTESİ
  • 14:05     Körling
  • 14:15     Artistik Patinaj
  • 14:15     Artistik Patinaj (Final Karşılaşmaları)
  • 14:30     Serbest Stil Kayak
  • 15:15     Alpine Skiing
  • 17:00     Snowboard
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 18:30     Serbest Stil Kayak
  • 18:45     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 21:30     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 22:00     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 00:30     Kısa-Kulvar Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 00:45     Kayakla Atlama (Final Karşılaşmaları)
  • 00:50     Kızak
  • 01:05     Körling
  • 02:10     Buz Hokeyi
8 ŞUBAT SALI
  • 14:15     Artistik Patinaj
  • 15:00     Serbest Stil Kayak (Final Karşılaşmaları)
  • 15:40     Snowboard
  • 16:00     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 19:05     Körling
  • 19:30     Snowboard (Final Karşılaşmaları)
  • 21:00     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 21:30     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 23:30     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 23:30     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 00:50     Kızak (Final Karşılaşmaları)
  • 01:05     Körling (Final Karşılaşmaları)
  • 02:10     Buz Hokeyi
9 ŞUBAT ÇARŞAMBA
  • 14:30     Snowboard
  • 15:15     Alpine Skiing
  • 16:00     Snowboard
  • 16:00     Serbest Stil Kayak (Final Karşılaşmaları)
  • 17:30     Snowboard
  • 18:45     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 19:30     Snowboard (Final Karşılaşmaları)
  • 21:00     Nordic Kombine
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 00:00     Kısa-Kulvar Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Nordic Kombine (Final Karşılaşmaları)
  • 01:05     Körling
  • 01:01     Kızak (Final Karşılaşmaları)
  • 02:10     Buz Hokeyi
10 ŞUBAT PERŞEMBE
  • 14:05     Körling
  • 14:30     Snowboard (Final Karşılaşmaları)
  • 14:30     Artistik Patinaj (Final Karşılaşmaları)
  • 14:30     Skeleton
  • 15:30     Alpine Skiing
  • 16:15     Snowboard
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 19:00     Snowboard (Final Karşılaşmaları)
  • 19:05     Körling
  • 19:15     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 20:00     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 00:00     Serbest Stil Kayak (Final Karşılaşmaları)
  • 01:00     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 01:05     Körling
  • 02:10     Buz Hokeyi
  • 02:10     Buz Hokeyi
  • 02:30     Kızak (Final Karşılaşmaları)
11 ŞUBAT CUMA
  • 14:05     Körling
  • 14:30     Skeleton
  • 14:30     Snowboard (Final Karşılaşmaları)
  • 16:00     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 19:05     Körling
  • 20:00     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 21:00     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 22:00     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Kısa-Kulvar Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Kayakla Atlama
  • 01:05     Körling
  • 01:01     Skeleton (Final Karşılaşmaları)
  • 02:10     Buz Hokeyi
12 ŞUBAT CUMARTESİ
  • 14:05     Körling
  • 15:00     Snowboard (Final Karşılaşmaları)
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 19:05     Körling
  • 20:30     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 21:00     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 22:00     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Artistik Patinaj
  • 00:00     Kayakla Atlama (Final Karşılaşmaları)
  • 01:05     Körling
  • 01:01     Skeleton (Final Karşılaşmaları)
  • 02:10     Buz Hokeyi
13 ŞUBAT PAZAR
  • 14:05     Körling
  • 14:30     Bobsleigh
  • 15:00     Serbest Stil Kayak
  • 15:15     Alpine Skiing
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 18:45     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 19:05     Körling
  • 20:00     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 22:00     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 23:45     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Kısa-Kulvar Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Serbest Stil Kayak
  • 00:00     Kısa-KulvarSpeed Skating
  • 01:05     Körling
  • 02:00     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 02:10     Buz Hokeyi
14 ŞUBAT PAZARTESİ
  • 14:05     Körling
  • 14:15     Artistik Patinaj (Final Karşılaşmaları)
  • 14:30     Bobsleigh (Final Karşılaşmaları)
  • 14:30     Serbest Stil Kayak (Final Karşılaşmaları)
  • 14:30     Snowboard
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 17:30     Serbest Stil Kayak
  • 18:30     Snowboard
  • 19:05     Körling
  • 00:00     Serbest Stil Kayak (Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Kayakla Atlama (Final Karşılaşmaları)
  • 01:05     Körling
  • 01:05     Bobsleigh
  • 02:10     Buz Hokeyi
15 ŞUBAT SALI
  • 14:05     Körling
  • 14:30     Snowboard (Final)
  • 14:30     Serbest Stil Kayak (Final)
  • 16:00     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 18:00     Snowboard (Final)
  • 19:05     Körling
  • 19:30     Sürat Pateni(Final)
  • 21:00     Nordic Kombine
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 22:00     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 23:00     Artistik Patinaj
  • 00:00     Nordic Kombine (Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Serbest Stil Kayak
  • 01:05     Körling
  • 01:15     Bobsleigh (Final Karşılaşmaları)
  • 02:10     Buz Hokeyi
16 ŞUBAT ÇARŞAMBA
  • 14:05     Körling
  • 15:15     Alpine Skiing
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 18:45     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 19:00     Buz Hokeyi
  • 19:05     Körling
  • 19:45     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 21:40     Buz Hokeyi
  • 00:00     Kros Kayağı(Final)
  • 00:00     Serbest Stil Kayak (Final)
  • 00:30     Buz Hokeyi
  • 00:30     Kısa-Kulvar Sürat Pateni(Final)
  • 01:05     Körling
  • 02:30     Buz Hokeyi
17 ŞUBAT PERŞEMBE
  • 14:05     Körling
  • 14:30     Serbest Stil Kayak
  • 15:30     Alpine Skiing
  • 16:30     Serbest Stil Kayak
  • 17:10     Buz Hokeyi (Final)
  • 17:30     Serbest Stil Kayak
  • 19:00     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 19:00     Serbest Stil Kayak (Final)
  • 19:05     Körling
  • 21:00     Nordic Kombine
  • 21:30     Sürat Pateni (Final Karşılaşmaları)
  • 23:00     Artistik Patinaj  (Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Nordic Kombine  (Final Karşılaşmaları)
  • 01:05     Körling
18 ŞUBAT CUMA
  • 14:30     Serbest Stil Kayak (Final)
  • 16:45     Serbest Stil Kayak
  • 17:10     Buz Hokeyi
  • 19:00     Serbest Stil Kayak (Final)
  • 19:05     Körling
  • 21:30     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 22:00     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 23:30     Artistik Patinaj
  • 01:00     Bobsleigh
  • 01:05     Körling
  • 02:10     Buz Hokeyi
19 ŞUBAT CUMARTESİ
  • 14:30     Bobsleigh
  • 14:30     Serbest Stil Kayak (Final)
  • 16:00     Alp Disiplini(Final Karşılaşmaları)
  • 19:00     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 19:05     Körling (Final Karşılaşmaları)
  • 20:00     Sürat Pateni(Final Karşılaşmaları)
  • 22:00     Biathlon (Final Karşılaşmaları)
  • 00:00     Artistik Patinaj (Final Karşılaşmaları)
  • 01:00     Bobsleigh
  • 01:00     Bobsleigh (Final Karşılaşmaları)
  • 01:05     Körling
  • 02:10     Buz Hokeyi
20 ŞUBAT PAZAR
  • 14:05     Körling (Final)
  • 14:30     Bobsleigh
  • 14:30     Bobsleigh (Final Karşılaşmaları)
  • 17:00     Artistik Patinaj
  • 17:10     Buz Hokeyi (Final)
  • 19:30     Kros Kayağı(Final Karşılaşmaları)
  • 2022 Pekin Kış Olimpiyatları Programı

Ekoterapi, İnsan-Doğa Arasındaki Karşılıklı Şifa

 

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SON EKLENENLER

Recent Comments